Wpis z mikrobloga

@FiziuMiziu: Możliwe że jej oprawcy byli polakami i lecieli tym samym samolotem. Magda mogła być klientką polaków a nie arabów. Po prostu miała spędzić parę miłych chwil z jakimiś polskimi dygnitarzami. I to by się łączyło w całość. Nie potrzeba wtedy wcale jakiś arabskich kontaktów. Ot, zwykły miły wypad do Egiptu dla towarzystwa. Strona Egipska być może wie, że w takim celu pojawiają się w ich hotelach tacy różni ludzie z
@FiziuMiziu: Była taka informacja podana jeśli dobrze pamiętam i to niedawno, może wczoraj, że w tym samolocie razem z nią lecieli ci ludzie którzy ją skrzywdzili. Być może to dlatego na jednego z nich, Magda w szpitalu reaguje szczególnie agresywnie.
Wydaje mi się że warto się przyjrzeć informacjom Meserszmidta.
dostaliście dzisiaj szewskiej pasji, jak skapnęliście się, ze jesteście dodani na czarnolisto wspólnie ustalaną na podstawie spam wpisów, komentarzy, czyż nie dostaliści? ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaraz zrobię aktualizacje, hue


@comielipsa: wykop serious business xDDDDD
oby abw wam się dobrało

@FiziuMiziu: o widzę, że kolega z gangu. Nasza siatka jest tak rozproszona, że nawet o Tobie nie wiedziałem Towarzyszu( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście jestem poza obszarem ABW, a nawet GROMu, więc jak będziesz spalony, przygotuje Ci placówkę na Wschodzie.