Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam dylemat co robić ze swoim życiem :D
Dwa lata temu pisałem maturę i jestem po liceum. Od tego czasu pracuje w swoim mieście jako magazynier i jest to powiedzmy sobie szczerze praca bez perspektyw i mało płatna. Chciałbym coś zmienić. Większość znajomych studiuje w krk i tam też chciałbym się przenieść tylko nie mam pomysłu co robić. Studia ? Jeśli tak to jakie ? Zaoczne czy stacjonarne ? Jaki wgl kierunek? Kompletnie nie mam pomysłu. Matura mi średnio poszła. Zdawałem angielski i geografię rozszerzoną. Jedno jest pewne. Nie chce kolejny rok siedzieć w swoim mieście i pracować na tym samym stanowisku bez perspektyw. Mirki chciałbym coś w końcu zmienić w swoim życiu, ale kompletnie nie znam się na tym na co warto iść na studia. Jestem dosyć ogarnięty, obrotny lubię kombinować lubię piłkę nożną, interesuje się tym co dzieje się na świecie.

#studia #zycie #studbaza #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: wiesz co, jesteś w #!$%@? sytuacji, a rady tutejszych dzieci na nic się zdadzą. Pójdź do urzędu pracy do doradcy zawodowego, żeby mógł przeprowadzić z tobą test kwalifikacji, najlepiej to skonfrontować z innym niezależnym doradcą, przynajmniej nie rozczarujesz się po skończeniu logistyki, że jednak to nie to.