Wpis z mikrobloga

@polack Kierunki były za dopłatą a moja beta to bieda pakiet :( Mam tylko fotele comfort elektrycznie regulowane w kilku płaszczyznach z grzaniem i wentylacją, elektrycznie ustawianą kierownicę, navi professional, hi-fi audio, fotochromatyczne lusterka, sensor deszczu, pilot do bramy, xenon dynamiczny, pakiet dodatkowego oświetlenia i kilka innych mało ważnych pierdół. Jak widać na kierunkowskazy zabrakło Helmutowi euro ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@juzekinny #!$%@? te podatki bo mam drugie auto którym jeżdżę na codzień a bawarka wyjeżdża tylko w weekendy czyli jakieś 150km tygodniowo i za co mam płacić ? Za stanie na parkingu ?
@wujogm: moje auto wiecej stoi jak jezdzi, w zeszlym roku zrobilem 10 tysiecy kilometrow, z czego okolo 5 dlatego bo bylem w Polsce raz. Mam okolo 1300 w jedna strone plus jazda po Polsce. Za ubezpieczenie place 105€ miesiecznie, balasting okolo 75 i auto wiecej stoi jak jezdzi. Prawie 200€ miesiecznie za to ze stoi. I do tego jeszcze parking ale to nic w porownaniu z reszta oplat bo 35€ za
@lukasz-lesniowski:
Jesteś szóstym właścicielem tej bmki, jak na 2002r z silnikiem 1.8 to całkiem nieźle, tym bardziej że śmigasz nią 3 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Miałeś problem z poduszkami albo Ci wystrzeliły po uderzeniu od strony kierowcy?