Wpis z mikrobloga

@enforcer: oglądanie Eurowizji to dla mnie jeden z najbardziej niezrozumiałych zwyczajów telewizyjnych w całym roku, już wolałby oglądać rozdanie Telekamer Teletygodnia ( )
  • Odpowiedz
-halo

-nie mogę teraz rozmawiać właśnie nie oglądam eurowizji

-ale to ty do mnie zadzwoniłeś

-na razie


@kickli: Ten tekst nie ma sensu. Jeżeli ma, to mi go wytłumacz. Czym on się różni od
  • Odpowiedz
@TheOranguTANK: To było nawiązanie do komiksu z załącznika. Chodzi o to że ktoś zamiast zablokować tag i mieć w dupie eurowizje afiszuję się ze swoim poglądem. Ostatnio była podobna sytuacja z DanielemMagicalem gdzie ludzie zamiast po prostu dać tag na czarną listę wołali wszystkich zainteresowanych Danielem i pisali że blokują go. Tak poza tym nie mam nic do OPa i odpowiedziałem śmiesznym tekstem na śmieszny tekst.
kickli - @TheOranguTANK: To było nawiązanie do komiksu z załącznika. Chodzi o to że k...

źródło: comment_FqGtlIUmu0ANtNgCyCqjsDbVUin4jgct.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@enforcer Z rana po zajrzeniu w gorące, które były zasypane eurowizją, tag od razu trafił na #czarnolisto i nagle w gorących nie bylo nic ( ͡° ʖ̯ ͡°) Troche to smutne, ze wszyscy tak narzekają na to gowno wydarzenie, ze to chlam itd, ale mimo to wciąż oglądają.
  • Odpowiedz
@kickli: Tak, znam ten mem, ale jest on po prostu bez sensu przy większości jego wykorzystaniach. Chociażby tym co właśnie wkleiłeś. Ma on nabijać się z grup, które nadmiernie afiszują się swoimi poglądami, najczęściej w miejscach, w których ludzie mają odmienne poglądy: np. mięsożerca spamujący na tagach #weganizm zdjęciem swojego hamburgera. Przy czym analogicznie zachowują się osoby oglądające Eurowizję. Ale ja o to bólu d--y nie mam, bo ludzie uwielbiają dzielić się swoimi opiniami dosłownie wszędzie i o każdej porze… Co trzeci, albo i częstszy, wpis na mirko jest jakimś rodzajem dzielenia się opinią.

Chodzi o to że ktoś zamiast zablokować tag i mieć w dupie eurowizje afiszuję się ze swoim poglądem


I vice versa do oglądających Eurowizję i bóldupiących na jej temat — a takich wpisów jest większość. Dlatego właśnie
  • Odpowiedz
@enforcer: śię śmiejesz, ale mam tag na czarnej, TV nie oglądam więc o tym, że była eurowizja dowiedziałem się teraz, z tego obrazka :)
  • Odpowiedz