Wpis z mikrobloga

Mireczki, kompletuję zamówienie na aromaty - sprawdzam sobie przepisy i zapisuję orientacyjnie ile czegoś zrobię i sumuję, jaki przepis jest najlepszy na BlackPomPom? Widziałem jakiś z Lemon od TPA, najbardziej mi pasuje bo wykorzystam wtedy ten aromat. Mile widziane jakieś porady dot. zakupu/inne ciekawe przepisy.
Aktualnie tak jest: http://screenshot.sh/mFct5KTcy9VNQ Szukam na przepisy-na-liquid , mam jeszcze 10 kart przepisów dłużej nie testowanych (przez aromaty z edymu) więc trochę będzie, w sumie maksymalnie 3000ml ma wyjść.
Pozdrawiam!
#epapierosy
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@vgf_ Nie zmienia to jednak faktu, że jest podejrzenie o gorszej jakości aromatów z edymu, głównie prośba o opinię w tej sprawie stworzyła ten wpis, będę wdzięczny.
  • Odpowiedz
@karoleeek: pisalem o tym jakis czas temu - ja raczej nie widze roznicy miedzy dystro usa/uk/pl. zdazaja sie zbuki i tu i tam. ostatnio dostalem scigany z gremlina (usa) brown sugar tpa 2 butelki. jedna miala kolor miodowy, druga byla prawie czarna. ja bpp robilem o ile dobrze pamietam 6/6/0.5 z koncentratem cytryny z inw. pozniej 6/6/1.5 z key lime z fw. oba dobre, ten z key lime wyszedl troche
  • Odpowiedz
@vgf_: @Waspin @teh4esz @xardas060: @marek-wozniak-750: Na forum otrzymałem takową odpowiedź: "Co do TPA ja sam mieszam na tych od ego2 jak i tych z enzo i miałem okazję już jakiś czas temu zrobić dwa nastawy na TPA z enzo i tych edymowych i powiem tak - do tych edymowych na bank już nie wrócę. Vanilla custard ma zupełnie inny smak (a że mam od
  • Odpowiedz
@teh4esz: Dziękuję Ci za pomoc, napiszę jeszcze do enzo jak znajdę możliwość (nie mam firmy), czy daliby zniżkę jakąś przy takim zamówieniu - to byłaby najlepsza opcja, niestety ciągle mi się odkłada finalizacja, dzisiaj znowu brak czasu.
  • Odpowiedz
Mam już listę, jeszcze tylko przepis na blackpompom, czekam na ew. kod zniżkowy od chefs i daty ważności i składam zamówienie. Enzo niestety przy takiej ilości nie może zaoferować zniżki.
  • Odpowiedz