Wpis z mikrobloga

Mireczki, kompletuję zamówienie na aromaty - sprawdzam sobie przepisy i zapisuję orientacyjnie ile czegoś zrobię i sumuję, jaki przepis jest najlepszy na BlackPomPom? Widziałem jakiś z Lemon od TPA, najbardziej mi pasuje bo wykorzystam wtedy ten aromat. Mile widziane jakieś porady dot. zakupu/inne ciekawe przepisy.
Aktualnie tak jest: http://screenshot.sh/mFct5KTcy9VNQ Szukam na przepisy-na-liquid , mam jeszcze 10 kart przepisów dłużej nie testowanych (przez aromaty z edymu) więc trochę będzie, w sumie maksymalnie 3000ml ma wyjść.
Pozdrawiam!
#epapierosy
  • 34
@xardas060 Ja nie wiem co już o tym myślec, jak robię przepisy z edymowych to jedynie bombies smakował tak jak ludzie opisywali, oh face, suckers punch i taste of God's smakował nijako.
@karoleeek: trudno mi powiedzieć. Ja z aromatów z UK zrobiłem 3 przepisy, dwa poszły do zlewu, zero smaku. Jakby były znacznie słabsze. Z edymem zawsze wychodzi coś w miarę przyzwoitego, owszem zdarza się różnica między partiami, ale nie jest miażdżąca.
@xardas060: To może jednak nie wszystko stracone? Jeśli tak to najgorszy byłby fakt, że od 3 miesięcy sukcesywnie wyprzedaję aromaty TPA z edymu, aby kupić wszystkie z UK i z nich w pełni robić przepisy. Na tą chwilę mam jedynie coolberry i kilka liquidów z aromatów Inawery..
Wołam @Waspin @marek-wozniak-750 @teh4esz aby pomogli w wyborze - z tego co pamiętam zamawialiście z Uk i macie porównanie.

edit: Na tą chwilę lista
@karoleeek: kazdy ma inne preferencje i inne kubki smakowe. mikes melon jest dla mnie przeobrzydliwym lq w ktorym czuje tylko papaye, obojetnie jak dlugo by nie lezal, a znajomi sa nim zachwyceni. placid jest jednym z najlepszych lq, czuje w nim poszczegolne komponenenty, a wiekszosc ludzi z miejsca go odrzuca przez miodokrzew.
point is: musisz tweakowac przepisy pod siebie.
albo slodzic. :-P