Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@atestowanie2: Ładny język, trochę poetycki, ale nie przesadzony, a więc i prosty w odbiorze. I to w sumie tyle xD Pretensjonalni gimnazjaliści zobaczą cytaty w stylu: "A oto mój sekret. Jest bardzo prosty: dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu." i już się podniecą. Ja wielkim fanem książki nie jestem, ale to fajna powieść o dorastaniu, trochę dziwna, bo niby przeznaczona dla dorosłych, ale ma klimat baśni i
moim zdaniem ta książka to całkowicie niezrozumiałe pitolenie o nie wiadomo czym i nie wiadomo po co. Ta książka jest moim zdaniem nie jest ani dla dzieci, ani dla dorosłych ani nie wiadomo dla kogo i po co.


@atestowanie2: nie ogarniam jak można nie zrozumieć Małego Księcia jeśli ma się więcej niż 13+ lat, ale jak widać jest to możliwe ;/
Ta książka jest moim zdaniem nie jest ani dla dzieci, ani dla dorosłych ani nie wiadomo dla kogo i po co.


@atestowanie2: Autor pisze:

Przepraszam wszystkie dzieci za poświęcenie tej książki dorosłemu. Mam ważne ku temu powody: ten dorosły jest moim najlepszym przyjacielem na świecie. Drugi powód: ten dorosły potrafi zrozumieć wszystko, nawet książki dla dzieci. Mam też trzeci powód: ten dorosły znajduje się we Francji, gdzie cierpi głód i chłód.
pawvic - > Ta książka jest moim zdaniem nie jest ani dla dzieci, ani dla dorosłych an...

źródło: comment_xZy7OfHVklH12dUium5tVapO43Dgxjwg.jpg

Pobierz
@atestowanie2: nie rozumiesz bo jesteś dorosły i jesteś przesiąknięty tą swoją dorosłością "o patrzcie jaki jestem poważny" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta książka to po prostu zlepek truizmów ubranych w ładne metafory.