Wpis z mikrobloga

980 161 - 230 = 979 931

Dwusetka A jak A #!$%@?ł ktoś komuś z meteo.pl? 200km w deszczu... Pieprzona pogodowa paranoja szczególnie patrząc na to, że reszta Polski miała świetną pogodę (widzę i po 20 stopni), a u nas zapowiadano zero deszczu. 11-12 stopni i przez pierwsze 130km prawie cały czas mocniejsza lub mniej mocna mżawka. Ludzie bez owiewów, bez deszczowych rzeczy.

Udział wzięli z #rowerowykrakow @Cymerek @wspodnicynamtb @Kuchasz @DerMirker @banan77 @38kemor @szpila68i oraz jeden kolega nie Wykopek. Najliczniejszy wypad w tym roku.

Przez Niepołomice pojechaliśmy WTR (bardzo solidnie zrobiona trasa) do Zalipia, żeby powtórzyć zeszłoroczną fotkę pod kolorowym domkiem, niedaleko dołączył do nas @Darktek, a potem razem do Tarnowa. Wykwintny obiad w Złotych Arkadach McD, gdzie nasz status był tylko ciut wyższy niż bezdomnych i cyganów. Przyjechały mokre brudasy. Chwilę po nas dojechał @bynon, który wyjechał jeszcze wcześniej od nas i wybrał się na własną traskę po górkach. Zjedli, popili i większość uznała, że ma dość deszczu i jedzie pociagiem do Krk.

Ale było 5 debili, czyli @Cymerek @bynon @Kuchasz @DerMirker i @metaxy, którzy uznali, że jest im najwyraźniej za ciepło i zbyt sucho. Zaraz za Tarnowem zaczęło lać i lało przez 100km. 11 stopni, przemoczeni do spodu, a ja i @Kuchasz ubrani na krótko... Magia. Cały dzień zero słońca, cały czas mgła i deszcz. Mimo wszystko bardzo się cieszę, że wypad się udał i prawie nikt nie spasował mimo średniego poranka, który nie zapowiadał jednakowoż gówna jakie nas spotkało. Meteo do teraz pokazuje zero deszczu. #!$%@?. Szczególne gratulacje dla ww. debili, którzy wiedząc, że będzie na nas lało i tak wybrali rower zamiast pociągu. Zdjęć prawie nie ma, bo jak tu wyciągać aparat jak leje. Dzięki ekipo za świetny wyjazd.

I teraz trochę prywaty z #metaxynarowerze. Wygląda na to, że kontuzja opanowana, powinno się udać trzepać po 200km dziennie na wyprawie, toteż sporo z Was będzie okazja odwiedzić. Start 24 czerwca, więc do 24 maja pojawi się podsumowanie i zdjęcia z poprzedniej wyprawy + nowa trasa ze zwyczajowym żebraniem o nocleg i zachętą do dołączania na trasie.

Strava

#rowerowyrownik #100km #200km (nr 1)
Pobierz metaxy - 980 161 - 230 = 979 931

Dwusetka A jak A #!$%@?ł ktoś komuś z meteo.pl? 2...
źródło: comment_NnFtNK8jPIJ3YC24jt1b5VcQTiPy9gD7.jpg
  • 16
@metaxy: tak tylko zapytam, wiesz że to co wkleiłeś to model numeryczny?


@mmichal wiem.

@metaxy: sprawdzałeś też dla Bochni i Tarnowa czy tylko Kraków?

@archive Kraków i Tarnów

@metaxy Jak już się kręciliście po okolicach Zalipia to aż sie dziwię żeście do Dąbrowy Tarnowskiej nie zajechali np. Do Synagogi .Z drugiej strony szkoda roweru żeby w DT nowego właściciela znalazł

@BardzoFioletowy ja już tam byłem. Znam to miasto.
@mr_abcd: Z Niepołomic musisz pojechać do Chobotu, bo tam zaczyna się póki co WTR. Potem masz wszystko pięknie oznaczone i raptem 5km musisz przy samym Zalipiu odbić z WTR. Tak to cały czas masz świetną trasę.