Wpis z mikrobloga

#magdazuk #magdalenazuk #magdazuknowe #wykopcsi

Wypowiedź Magdy 7:06 może być *bardzo ważna*, tam może być ważna informacja.
Trochę próbowałem w Audacity i na pewno jest tam "(jedno słowo) JA SIĘ WYKOŃCZĘ (wiele słów) to nic nie da, to nic nie da". "JA SIĘ WYKOŃCZĘ" jest tam na pewno (!), reszta bardzo trudna do zrozumienia bo Magda mówi bardzo szybko, słowa się zlewają ze sobą. Wydaje się, że częściowo słychać "(słowo) ja się wykończę (dwa słowa) mieć w (słowo), to można było (słowo), to nic nie da, to nic nie da..." ale to naprawdę ciężko odcyfrować, a trzeba unikać takich powielania mylnych i głupich tekstów bo to ośmiesza i zaciemnia sprawę. Ale tam naprawdę jest coś istotnego!

Prośba do chętnych i poważnych osób które naprawdę chcą w tej sprawie pomóc (a nie pajaców co raz odsłuchają i piszą bzdury o otworach) żeby wczytały ten fragment w Audacity czy innym programie do obróbki audio i spróbowały to zrozumieć na dobrych słuchawkach, na zwolnionym odtwarzaniu, może z jakąś dalszą obróbką/oczyszczeniem dźwięku...
  • 15
@worldmaster: Nie wiem... Też mi pasuje na zgwałcono. Jednak zakłóceń jest tak dużo, a ona wypowiada to tym cichym wystraszonym głosem, że niektórych dźwięków nie słychać, albo pokrywają się z hałasami w tle w tym zakresie częstotliwości. Poza tym sygnał jest tak bardzo wzmocniony, że uwydatniają się zniekształcenia z transmisji.