Wpis z mikrobloga

#magdazuk

Wytłumaczcie mi jedną rzecz, jestem prostym człowiekiem, siedzę sobie w piwnicy, chodzę do pracy, od teorii spiskowych się odcinam...

Wytłumaczcie mi #!$%@? co Rutkowski sobie myślał? Wysłał tą swoją żonę czy partnerkę do Egiptu. Dobra spoko, laska jedzie coś tam robi, gada z ludźmi, przekazuje Rutkowskiemu. Rutkowski robi te swoje konferencje "Proszę państwa mamy na miejscu swoich ludzi blablabla"

A tym czasem ona cyka sobie fotki na tle feralnego okna, to nie mogło się udać.
  • 17
@mojito20: tym pierwszym, rdzennym serialu i filmie. Metyl wylatuje z policji i trafia do agencji detektywistycznej "detektyw ostrowski, nie mylic z rutkowskim". Jesli masz mniej niz 20 lat to mozesz nie pamietac, ze czlowiek kwadrat mial swoj program w telewizji, w ktorym pokazywal swoje akcje ;) w pitbullu jest to wlasnie przedstawione w krzywym zwierciadle... pozostaje tylko zagadka krzywizna tego lusterka ;)
@neo_vir oglądałem tylko pierwszy film (ten pierwszy pierwszy) i nie kojarzę tej sceny... ale chyba najwyższy czas obejrzeć serial, bo sporo znajomych mi go polecało... Pamiętam :) i te słynne "RUTKOWSKI PATROL NA GLEBĘ!"