Wpis z mikrobloga

Ten niezręczny moment, kiedy narodowcy hasło "Polska dla Polaków, Anglia dla Anglików i Polaków" traktują zupełnie serio i nawet tego nie ukrywają.

– To, co uważam za negatywne w perspektywie imigracji Ukraińców do Polski, mogę uważać za pozytywne, gdy mamy do czynienia z Polakami w Wielkiej Brytanii. Nikt mnie na namówi, żebym był w tej kwestii konsekwentny. Jestem jak najbardziej za hasłem: „Jak Kali zabić krowa, to dobrze, ale jak Kalemu zabić krowa, to źle”. W dziedzinie polityki zagranicznej ta zasada powinna przyświecać każdemu mężowi stanu – mówił w niezautoryzowanej rozmowie Witold Tumanowicz, członek zarządu Ruchu Narodowego i wiceprezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

http://jagiellonski24.pl/2017/05/10/tumanowicz-ruch-narodowy-polskiej-demografii-nie-uratuje-przeszczep-z-innego-narodu/

#bekaznarodowcow #bekazprawakow #polityka ##!$%@? #niewiemczybylo
JPRW - Ten niezręczny moment, kiedy narodowcy hasło "Polska dla Polaków, Anglia dla A...

źródło: comment_UqJxBnEarZX8LDr5SGpXIr8D6c4ImPuY.jpg

Pobierz
  • 4
@JPRW:

Rozmowę przeprowadzono 7 kwietnia 2017 roku. Do autoryzacji wysłana została 11 kwietnia. Od tego czasu kilkukrotnie monitowaliśmy rozmówcę mailowo i sms-owo prośbami o wysłanie jakiejkolwiek informacji na temat autoryzacji tekstu. Nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. 27 kwietnia przekazaliśmy naszemu rozmówcy informację, że w razie dalszego braku kontaktu tekst zostanie opublikowany w powyższej formie.

Jestem poważnym politykiem, ta partia jest poważna