Wpis z mikrobloga

@pawlo74: 10 największych portfeli to ok. 6% dostępnych obecnie monet. Taki stan rzeczy niestety służy wiadomemu podziałowi społeczeństwa. Też mam bitki, oby był jak najdroższy, a dzieci w Afryce niech skomlą o jednego satoshi.
@noisy: w sumie racja, po ulicach to widać;) @pawlo74: chciałbym żebyś miał rację. Póki co,ci co ich okradają już mają część marzenia, której owe dzieci razem wzięte nigdy nie będą miały.
@Kwiro: tak tak wiem dlatego właśnie kupuję od 3 lat ile wlezie. W tej chwili pomnożyłem swój majątek na tyle, że nie muszę pracować. A takie gadki jak Twoja słyszę od lat. Szkoda mi takich jak Ty, szczerze mówię teraz.
@pawlo74: Będę pamiętał o Tobie. Zapalę Ci świeczkę jak poleci na ryj. @Tomciox: Nie twierdze, że bitcoin nie będzie w dalszym ciągu w trendzie wzrostowym, według mnie po prostu jest everestowo przewartościowany. Wiadomo, że wzrost jest spowodowany większą liczbą kupujących niż sprzedających. Przyjdzie taki dzień, że grubasy będą sprzedawać wtedy padnie, a kiedy Bór raczy wiedzieć.