Wpis z mikrobloga

@Redien: My, Real Madryt, to nie tylko 11 graczy i socio ale miliony kibiców na całym świecie. Nie zrozumiesz. Kibicuje im od 6 roku życia, od czasów Hierro i Raula i mam prawo utożsamiać się z ta drużyna tak bardzo jak chce.
@Hadzi: ja również, odczuwam sympatie do Atletico od wtedy kiedy pierwszy raz mialem stycznosć z tym klubem czyli rok 2009, dla mnie sukcesem dla atleti jest to że tak mały klub w porownaniu do takiej bogatej elity jak barcelony realu bayernu itp zachodzi notorycznie tak daleko w lidze mistrzów.
@Redien: No jak kibicujesz od 2009 to tak. Ja oglądałem te drużyny od 2002 a wtedy Atletico dostawało notoryczny #!$%@?. Dzisiejsze wyniki to ewenement który skończy się wraz z odejściem simeone
@Hadzi: Atletico w 1974 gralo w finale ówczesnej ligii mistrzów takze to klub z potencjałem. Real madryt jeszcze nie dawno tez notorycznir wiązał buty barcelonie. Odejdzie Cholo przyjdzie inny utalebtowany trener, moze nawet z receptą na pokonanie odwiecznego wroga.
@Redien: Na tym to polega, raz Real wiąże buty Barcelonie, raz odwrotnie, ale w czasie gdy w 1974 Atletico grało w finale (i go #!$%@?) Real miał o ile się nie mylę bo pisze z głowy 6, czy 5 PE. Przeliczę dla ciebie: 1,2,3,4,5,6. Wy do teraz macie 0.
@Hadzi: Ale dzieki komu zawdzieczal te sukcesy? Potrafisz obiektywnie spojrzec na historie swojego klubu? Wtedy kiedy real wygrywal hurtowo puchary europa byla pogrążona w odbudowie po wojnie, hiszpania byla nietknieta wojną dodaj do tego generala franco ktory nie pozwolil by inny klub w hiszpanii niz real madryt osiagnal jakikolwiek sukces i masz swoje piec pucharów.