Wpis z mikrobloga

Jakie środki chemiczne opłaca się kupować z allegro? Np. czy opłaca się kupować kapsułki do prania?
Z tego co się orientuję to tabletki do zmywarki są dużo taniej z allegro niż w sklepach (no chyba, że jakieś promo jest). Tak samo z solą i nabłyszczaczem do zmywarek, oczywiście trzeba tego trochę więcej już zakupić.

Ostatnio kupiłem kapsułki Gama z Francji ale niestety nie rozpuszczają się w 30 st. C.
Może macie jakieś produkty już sprawdzone i możecie polecić, żeby zmniejszyć domowe wydatki.
#kiciochpyta #dom #srodkichemiczne #budzetdomowy (wołam Cię mirku :D) #oszczedzanie #allegro
Wypok_spoko - Jakie środki chemiczne opłaca się kupować z allegro? Np. czy opłaca się...

źródło: comment_6g4609wJ3Vdlap7suoIiINqIq8xsPwFD.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wypok_spoko w biedronkach są promocje na te kapsułki do zmywarki co dykiel reklamowała jako płyn do naczyń, fery czy jak im tam. A proszek ostatnio w lidlu kupiłem jakiś LEL bo był tani, mówię kupię dwa. I kurcze o dziwo dobry. Sprało plamy po sosach.
A sól do zmywarki to kupuje w sklepach, raz kupiłem najtańszą to się lekko zdziwiłem, że zmywarka używana co drugi dzień a pojemnik od pół roku
  • Odpowiedz