Wpis z mikrobloga

#mecz - sorry, że wołam wszystkich
#reprezentacja #narodowy
Mireczki, jak wygląda kontrola biletowa przed meczami kadry na narodowym? Znajomy kupił wczoraj bilety na kartę kibica kolegi i zastanawia się, czy uda mu się wejść. Ja dawno temu na bramkach skanowałem tylko bilet, KK czy dowodu nikt nie sprawdzał, nie wiecie, jak to ostatnio wyglądało?
  • 6
@burzopol: Z tego co słyszałem to są wyrywkowe kontrole, ale nigdy nie byłem na narodowym na piłce nożnej. Tylko 2 lata temu na żużlu, ale nikt wtedy mnie nie sprawdzał.
Za 3 dni będę na żużlu ponownie, więc jak chcesz to napisz do mnie po weekendzie to Ci powiem czy kontrolowali imienność biletów.
@burzopol: na 99% nie będzie problemu, sam skanujesz bilet przed samym wejściem na stadion i tyle. Jak chcesz mieć 100% pewności to wejdź na stadion 5-10 minut przed meczem, wtedy tam będzie taki tłok, że żadna kontrola Cię nie dopadnie.
@burzopol: Kontrola wstępna przez ochroniarzy czyli sprawdzenie co wnosisz i czy nie masz niebzpiecznych przedmiotów. Potem sam skanujesz bilet na bramkach i nikogo kto by sprawdzał bilety czy cokolwiek innego.
Myślę, że bez przypału.