Wpis z mikrobloga

#wykop #polityka #swiat #europa #polska #ciekawostki #administracja ta informacja jest przede wszystkim do administracji, ale jeżeli użytkownicy podzielają moje zdanie na ten temat to proszę o włączenie się do dyskusji. Ostatnio nie dało się nie zauważyć, że każdy mój wpis jest momentalnie zakopywany przez grupę osób, które to nie zgadzają się z moimi poglądami, bądź mnie po prostu mnie nie lubią. Uważam, to za wielką szkodę bo działam bardzo mocno dla bezpieczeństwa Polski i Polaków, a moje wpisy tak jak ten ostatni o potrzebie pomocy polskim kobietom jest niezwykle ważny dla wielu, a na pewno był on konstruktywny w dyskusji. Wykop niestety pozwala na manipulowanie treściami, głosami, ocenami. Poprzez to że grupa kont mnie obserwuje, to momentalnie zakopują moje wpisy, przez co nie są one w stanie pojawiać się wyżej. Treści niestety z tego względu nie są obiektywnie oceniane. Prośba do administratorów wykopu, by zostały zastosowane mechanizmy, które będą chroniły użytkowników przed tego typu manipulacjami. Na przykład poprzez zastosowanie możliwości zakopania treści dopiero po 2 godzinach widnienia na portalu lub weryfikacje jedynie ilości (pozytywnych) wykopów na określony czas. Wydaje mi się że dzięki temu treści pojawiające się na pierwszych stronach, będą o wiele bardziej obiektywne. Ja niestety mam o wiele, więcej ważniejszych rzeczy na głowie i nie będę bawiła się w defensywę związaną z trollingiem. Serdeczne i ciepłe pozdrowienia dla Administratorów wykopu. Czekam na rozwiązanie tej sprawy.
  • 142
@miriam-shaded: Tak czy inaczej apeluje o to by były wprowadzone mechanizmy, które będą blokowały manipulacje. Nikt nie karze trollom czytać moich treści, a wiem że wiele osób jest zainteresowanych tym co mam do powiedzenia. Ja trolli, którzy zakopują też nawet zablokować nie mogę by nie widzieli treści które publikuje. Najlepszym mechanizmem będzie jak opcja zakop będzie usunięta, a treści będą pozycjonowane na podstawie ilości wykopów na określony czas.