Wpis z mikrobloga

Jezu jak kisne z tych "chlopaczków" co lataj w bluzie pitbulla i myślą że nikt im nie podskoczy, szkoda że ta marka straciła trochę. Pamiętam jak z 3 lata temu szło się po ulicy i widziało się kogoś w bluzie pitbulla to wiadomo że coś latał trenował, a teraz xD

#feels #mikrokoksy #modameska #gorzkiezale #sportywalki #patologiazewsi
db95 - Jezu jak kisne z tych "chlopaczków" co lataj w bluzie pitbulla i myślą że nikt...

źródło: comment_VNQSrpTUVt6a0KAqH7Wt5rkLsBwp2AXn.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@db95: popieram, dziś połowa latających w pitbullu to dzieciaki, które chodzą w tym tylko na pokaz, żeby mieć szacun wśród kumpli. Niestety rozwój marki zaszkodził jej samej i już nie kojarzy się z elitarnością ludzi trenujących, a coraz bardziej staje się zwykłym sklepem odzieżowym.
  • Odpowiedz
@db95 @andrzejszpilka "elitarnosc ludzi trenujacych"
Nie wiem czemu, ale brendzlowanie się tym, że się trenuje jest conajmniej słabe.
Nie rozumiem takiego robienia na pokaz, 'patrzcie wszyscy, jak bardzo trenuję, noszę ciuchy firm sportowych, a zimą noszę rękawice bokserskie na łapach'.
Sobie ćwiczę dla siebie i mam w pompce, żeby ktoś randomowy wiedział, że ćwiczę, a jak chce żeby ktoś wiedział, to mu mówię. No ale ja starej daty jestem (
  • Odpowiedz
@Sztabowy: Ale kilka lat temu to była właśnie taka elitarność, że tylko ludzie trenujący o sobie wiedzieli. Zwykły szarak przecież nie wiedział co to za marka Pitbull i nawet nikogo to nie obchodziło, ot zwykły t-shirt. Żaden random nie miał pojęcia o co chodzi i to było w tej marce dobre.
  • Odpowiedz
@db95: d--a cię piecze bo myślałeś, że jak masz bluzę Pitbula to jesteś jakiś elitarny a okazuje się, że każdy gimbus może taką sobie kupić xD Jak chcesz się wyróżnić czy poczuć lepszym to musisz na to zapracować a nie kupić w sklepie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ethics cooo? XD chodzi mi tylko o markę a nie o mnie xD nie mam parcia na czucie się elitarnym i nie noszę praktycznie ciuchów z pitbulla ( ͡º ͜ʖ͡º) pudło!
  • Odpowiedz
@db95: W sumie ja mam jedną bluze ale z maksymalnie nie-sportowym wzorem xD Fajne są, grube i ciepłe. Tylko te patologiczne wzory....
  • Odpowiedz