Wpis z mikrobloga

Jakie polecacie lakiery hybrydowe? Bawię się już od grudnia. Mam Semilaci i NeoNail i wyżej oceniam Semilac - na niektórych odcieniach Neonail robią się czasem fałdki podczas utwardzania, poza tym gorzej się go zmywa - semilac ładnie kruszy się pod acetonem i odchodzi, a neonail trzeba zdrapywać. Widzę też, że pojawia się coraz więcej różnych marek, których nie znam np. Blue Sky nail, Cosmetics Zone, Provocater, Indigo, MIstero Milano. A jak tam Mirabelki Wasze doświadczenia? Co polecacie? #mirabelkipolecajo #mirabelkopomusz #kosmetyki #paznokcie #rozowepaski
  • 28
jak na razie jeden "Pierwszy pocałunek", celowałam bardziej w bazy i topy - ujęłam to w komentarzu zbyt ogólnie, mój błąd. Kryje ładnie po 2 warstwach, ale jest bardziej płynny niż wszystkie lakiery jakich używałam. Jak na razie sprawdził się świetnie a malowałam już nim 2 czy 3 razy pod rząd tak mi się spodobał kolor. Po wypłacie dokupie nastepne :)
@staryhippis93: Wygląda pięknie, uwielbiam takie zgaszone róże :) Ja akurat mam bazę od Neonail i sobie chwalę a top mam Semilaca i jeszcze No wipe od Neo, więc nie potrzebuje, ale kolorów nigdy nie za dużo :D Też pewnie spróbuję czegoś od nich, może jak będą mieli jakąś darmową dostawę czy coś ;)
Ostatnio kupowałam lakiery z serii Wictoria VYNN w sklepie internetowym leopard. Dodatkowo przejrzałam ich ofertę żeli, lam i wszelkich ozdób do paznokci, które na co dzień raczej trudno kupić. Znalazła tam też duży wybór róznych kwasów na twarz acidboost, które rewelacyjnie wpływają na cerę. Podaję link dla zainteresowanych acidboost Warto sprawdzić jak kogoś interesuje taka oferta.