Wpis z mikrobloga

@Nizax: mnie dopuścili do rozszerzenia; miałam 22% z rozszerzonej matmy xD TO BYŁA PORAŻKA ŻYCIA, ale nic dziwnego bo najlepszy wynik w szkole to było jakieś 64%?
  • Odpowiedz
@Vlang: Nie spodziewałem się, że aż tak #szpiegujo :D W sumie o tym komentarzu już dawno zapomniałem, @Baero pilnuj się, bo jeszcze wykorzystają to wszystko przeciwko tobie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
serio? u nas na wielkiej hali postanowili dac 2 smieszne głośniki i puszczac listening... w drugim rzedzie juz nie szlo zrozumieć czegokolwiek
  • Odpowiedz
@Baero: Po prostu przypomniało mi się, że rok temu przy swojej maturze też wstawiałem taki odtwarzacz i chciałem spojrzeć ile miałem plusów, a twój komentarz rzucił mi się w oczy. ( )
  • Odpowiedz
U mnie było lepiej. Odtwarzacz zepsuł się pod koniec więc co prowadzące zrobiła? Udała że nic się nie stało i kazała robić dalej zadania. Kij, że 2 ostatnich zdań z poprzedniego nawet nie słyszeliśmy ;o
  • Odpowiedz
@Nizax: wolałam chyba nie mieć tej możliwości xD w zasadzie to ta matme dla funu pisałam; najlepszy był wtedy moj niebieski - "wrócimy do domu, pokaże ci ze było proste" wróciliśmy, usiadł dumny chcąc robic te zadania i przy trzecim juz chciał sie z-----c XDD p------e były, serio
@einz: mi tez ( ͡° ʖ̯ ͡°) takie ładne świadectwo maturalne tak szpeci
  • Odpowiedz
@agaciksa: bo matematyki nie wystarczy się tylko uczyć ale i trzeba ją przede wszystkim praktykować. Tym częściej, tym lepiej i łatwiej będzie Ci to wychodzić :c Pytanie potem co zrobić z taką wiedzą? Jak ją wykorzystać w celu otrzymania korzyści? Z czasem ludzie po tej maturze to chyba czują się jakby zostali z chujem w ręku xD O ile nie dostrzegli że matematyka to również ćwiczenie logicznego myślenia... wybacz że
  • Odpowiedz
@Baero daj spokój aż mi się przypomniało jak na rozszerzonym angielskim podczas słuchania w klasie obok była próba chóru... Porażka, nic nie było słychać, a na prośbę o pójście tam i uciszenie ich nauczycielka odpowiedziała, że nie może wyjść podczas matury z sali. No k---a (°°
  • Odpowiedz