Wpis z mikrobloga

Mirasy, co powiecie mi o tym Fiat Grande Punto

2013r
podobno 50kkm przebiegu
Umyty silnik, plastiki w komorze silnika aż sie swiecą od plaka xD
Brak informacji o pochodzeniu
na zdjęciach zamawazne blachy
opis jak u nhandlarza
Po zadzwonieniu na pytania czy może podać VIN, date pierwszej rejestracji i numer blach pada

eee yy y teraz nie ma mnie w domu, a nie mam przy sobie dokumentów z samochodu


dlatego umówiłem sie ze jutro zadzwonie.

Nie zarzucam od razu ze mirek handlarz, ale nie chce nadziać na minę. Kolega jedzie je jutro oglądac i chce mu pomóc, bo gość naiwny i osatnio kupił passata 1.8 ze spawanym silnikiem [ten pająk u góry czy jak to sie zwie] xD
#fiat #motoryzacja #mechanikasamochodowa #kupujzwykopem #kupautozmikro #pytaniedoeksperta
Pobierz M.....a - Mirasy, co powiecie mi o tym Fiat Grande Punto

2013r
podobno 50kkm prze...
źródło: comment_9cWbSdbhWIpsCQ33N0Ragm4qr9DwrADI.jpg
  • 34
Kolega jedzie je jutro oglądac i chce mu pomóc, bo gość naiwny i osatnio kupił passata 1.8 ze spawanym silnikiem [ten pająk u góry czy jak to sie zwie] xD


@Myszoskocznia: Lepiej mu za dużo nie doradzaj, bo kupi - okaże się gówno i będzie Twoja wina. Wiesz jak to jest, lepiej nie być za dobrym.
@Sepp1991 @Myszoskocznia Wiadomo, że handlarz ale wystarczy poświęcić kilka godzin pojechać na miejsce, pomierzyć miernikiem, sprawdzić historię po Vin i będzie wiadomo. Silnik wypucowany albo i nie, jeśli ma naprawdę 50k km to po wyplakowaniu plastików też będzie się tak świecił jakby był umyty bo jest prawie jak nowy ledwo dotarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kejran: chyba jest sprowadzone nie krajowe, koszt sprowadzenia, akcyza, badania ( 1500 zł) plus 1000 - 2000 zł zarobku to musiało kosztować 4000 EURO ?
Takie w Niemczech kosztują od 5000 EURO - jestem ciekaw co z tego wyniknie ?