Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki moje całe ciało jest owlosione, ale tak #!$%@? całe całe, plecy i klatę gole normalnie górę ramion też i wygląda to dobrze. Problem się zaczyna niżej, dupa ofc w futrze no a wiadmo lepiej bez, więc tam też bym się ogolił tylko wtedy nogi wygladaja komicznie bo są tak owłosione ze ja #!$%@? i wygląda jakbym nosił jakieś futrzarze kalesony ciągle. Jakieś rady? Nóg nie będę golił bo roboty z tym dużo no i #!$%@? bez przesady żeby nogi golić ;_;. INB4 jak się nie gole to wyglądam jak #!$%@? niedźwiedź, pocę się jak dziki i szybko potem śmierdzę więc muszę się golic.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana
  • 9
  • Odpowiedz
OP: @MarySued: Nie, moje cialo jest serio CAŁE w długich na 3-4cm lekko kręconych włosach, jedyne miejsca gdzie jest ich mniej, a raczej sa krótsze i rzadsze to boki , nawet na szyji mam pełno włosów, zmieniłabyś zdanie jakbyś mnie zobaczyła nieogolonego, plus jak pisalem, kazde spocenie sie to plus 10 do smrodu, no po prostu niehigieniczne to jest.
@donteatthefish: Myslalem, o tym, ale nie mam tyle kasy zeby chodzic do kosmetyczki, same plecy to z 300zł a jest jeszcze klata, genitalia no i cala reszta xD. Nie miałbym za co jeść, musze radzić sobie sam.
@elcezet: XD

Ten komentarz został dodany
  • Odpowiedz