Wpis z mikrobloga

No Mireczki powiem wam, że coraz lepiej( ͡º ͜ʖ͡º) Kilka miesięcy temu żaliłem się tutaj na temat pewnej sytuacji. Postanowiłem zmienić swoje życie coby uszczęśliwić samego siebie i żyć w spokoju z samym sobą i może z kimś jeszcze ( ͡º ͜ʖ͡º) Dziś po czasie mogę powiedzieć, że mieliście rację abym uczynił kroki poprawiające moją sytuacje. Do powiedzenia, że jest dobrze jeszcze daleko ale już na tym etapie mogę powiedzieć, że jest lepiej niż mogłem się spodziewać. Wróciłem do rodzinnego miasta aby trochę wziąć się w garść, w pracy coraz lepiej a i poznałem kogoś gdzie myślałem, że po rozstaniu już czeka mnie piwnica do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oboje lvl28 i świetnie się dogadujemy, nie skrępowanie spędzamy ze sobą czas. W przyszłym miesiącu nawet idziemy na wesele jej kuzyna co zaowocuje poznaniem całej jej rodziny ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak się sytuacja rozwinie opowiem wam później ale coś czuje, że za parę miesięcy czeka mnie kolejna przeprowadzka, tym razem do #wroclaw ( ͡º ͜ʖ͡º)
Póki co to delkiatnie #chwalesie i jestem ucieszony jak małe dziecko w piaskownicy( ͡º ͜ʖ͡º) No i mirki #pijciezemnokompot bo #czujedobrzeczlowiek
  • 5