Wpis z mikrobloga

@djnorbert: Lek dla nadpobudliwych dzieci z ADHD. Po zażyciu jesteś bardzo skoncentrowany na zadaniu. Np. postanowisz sobie, że będziesz się uczyć, to się będziesz uczyć prze 6 godzin bez przerwy. Szkodliwy na wątrobe bardzo
  • Odpowiedz
@Xaarkes2: bardzo to szkodzi? Bo z tego co napisałeś to nawet dobre działania ma... W moim przypadku jak mam się uczyć, to wezmę książki, porobię i zaraz telefon i mirko, albo coś i tak sobie przerywam bez sensu...
  • Odpowiedz
@djnorbert: Działanie fajne, ale szkodzi na wątrobę bardzo i mocno uzależniające. Adderal jest na liście leków zakazanych w Polsce, jedyny sposób na jego legalne kupienie to twój psychiatra musi się starać o jakieś specjalne zezwolenie, żeby to ściągnąć. Specyfik jest ten bardzo popularny wśród studentów w USA.
  • Odpowiedz
@djnorbert: Nie, czytałem o tym bo temat mnie zainteresował podczas nauki do matury. Jedyny sposób to black market, albo jakiś dobry "znajomy" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chciałem mieć kłopotów i zrezygnowałem. A szkoda, bo może dzięki temu byłoby 80% na rozszerzonej matmie w ten wtorek (,)
  • Odpowiedz
@djnorbert: No to najważniejsze, problem w tym, że większość zadań opiera się na stereometri i jeżeli z tym masz problem to zadania nie ruszysz. Jak już masz określony wzór na objętość, czy tam pole to liczysz pochodną, potem ekstrema i 6 czy tam 7 punkcików wpada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@djnorbert: A tak poza tym to jak podstawa ci poszła? Ja jestem zły na siebie, bo popełniłem takie banalne błędy rachunkowe w 2 zad. otwartych. Mam nadzieję, że klucz będzie łaskawy i nie odejmą dużo punktów za to. Oby 90% było
  • Odpowiedz
@Xaarkes2: 24/25 zamknięte, a otwarte wszystko dobrze :) Akurat w przypadku stereometrii, jestem strasznie w tym obcykany, także z tym nie mam najmniejszych problemów (jeśli nie pomyliłeś działu, to stereometria to bryły)
  • Odpowiedz
No tak o stereometrie mi chodziło, przeważnie zadania optymalizacyjne są z nią związane. W tamtym roku tylko było coś chyba z trapezem opisanym na paraboli.
  • Odpowiedz
@Xaarkes2: kuuuuuhwa, co mnie zmotywowałeś do pracy, to nawet nie... Adderall tak nie działa jak Ty XD Właśnie SAM ogarnąłem zadanie z optymalizacji... Nie wydaje się trudne, ale żeby we wtorek była stereometria, a nie wykresy :/
  • Odpowiedz
@Trustm3: @Xaarkes2: @djnorbert: Ale jak już mówimy o adderallu to warto powiedzieć że główna i jedyna substancja czynna w adderallu to uwaga, amfetamina. Więc jak ktoś chce w polsce mieć adderall a nie stać go na kupno tabletek z dark netu to zawsze może kupić amfe i używać w małych dawkach jako bieda adderall. Sam eksperymentuje z obydwoma i jeżeli ma się czystą i prawdziwą amfe to nie jest
  • Odpowiedz