Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak 21 kwietnia 2013 roku uprawiałem "seks" miałem wtedy 22 lata to był mój jedyny raz... To była koleżanka mojej matki... Stara zaprosiła ją i jej męża na takie spotkanie przy wódce ja też tam byłem. A że tej wódki było bardzo dużo to byliśmy pjany wszyscy no i stało się... Wyszliśmy z tą koleżanką matki na spacer a ona powiedziała że jej sie podobam i zaczęła mnie całować i spytala czy podobało mi się, a ja powiedziałem że tak w końcu byłem 22 letnim prawiczkiem a to mój jedyny kontakt z kobietą był, potem rozpieła stanik i przyłożyła moją głowe do cycków a ja jej ssałem sutki, potem zdjęła majtki i ja też ona się wypięła ale nie wiem tylko czy wkładałem bo było ciemno nie było nic widać a ja nic nie czułem dosłownie, na początku mi stał ale potem miałem flaka ona jeszcze próbowała mi ręką walić żeby stał a nie chciał ale wstyd... Ona była 20 lat starsza ode mnie, troche gruba no i nie dość że była koleżanką starej to jeszcze matką mojego kolegi z gimbazy xD no ale kto wybrzydza ten nie rucha... Potem chciała się spotykać ale ja odmówiłem bo mieszkamy w miejscowości gdzie wszyscy się znają jakby ktoś się dowiedział to bym się powiesił chyba wtedy... No więc tak wyglądał mój pierwszy raz albo i nie bo nie wiem czy się liczy nawet nie wiem czy włożyłem... Ale nie żałuje bo może już nigdy tego nię będe robił bo jestem #tfwnogf
#oswiadczenie #stulejacontent #seks #przegryw #przemyslenia #gownowpis #zycie
  • 4
  • Odpowiedz