Wpis z mikrobloga

1010751 - 20 = 1010731

Miałam poczekać jeszcze tydzień aż pozbędę się gipsu, ale skończyłam ostatnią wypożyczoną książkę i po prostu musiałam ruszyć tyłek do biblioteki:) A jak już dostałam wiatru we włosy to jeszcze pętelka po lesie.
Pogoda cudowna to oprócz książek przywiozłam jeszcze kilka piegów:)

W tym tygodniu to już 20km!
#rowerowyrownik #ruszwarszawa

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Pobierz rdza - 1010751 - 20 = 1010731

Miałam poczekać jeszcze tydzień aż pozbędę się gipsu, ...
źródło: comment_pmwC1vkgSa1TKhTh33FwSRo9zyGLZVur.jpg
  • 11
@enron: Cykloza to straszna choroba;)

@Fleischer: Kilka komiksów (bo po znakomitym From Hell stwierdziłam, że nie mogę dalej po macoszemu traktować opowieści obrazkowych), antologię polskiego komiksu kobiecego i Historię Brzydoty Eco.
@rdza

nie mogę dalej po macoszemu traktować opowieści obrazkowych

Rzuć okiem na 'One Hundreds Nights of Hero' i 'Angel Catbird' ze scenariuszem Margaret Atwood; dwie całkiem nowe rzeczy, które pewnie Ci się spodobają. Mój święty skład w powieści graficznej to: David Mazzucchelli, David B., Gilbert Hernandez, Julie Doucet, Charles Burns, Daniel Clowes i oczywiście Spiegelman.
Rzuć okiem na 'One Hundreds Nights of Hero' i 'Angel Catbird' ze scenariuszem Margaret Atwood; dwie całkiem nowe rzeczy, które pewnie Ci się spodobają


@Fleischer: Wpisane na listę.

Mój święty skład w powieści graficznej to


@Fleischer: A McKean?

oczywiście Spiegelman


@Fleischer: No, Maus to klasyka.
@Fleischer: "CAges" ma podobną estetykę do gaimanowskich Wilków w ścianach. Ale podoba mi się też co zrobił z "Homecoming" Bradbury'ego. I tak, lubię taką kreskę.

Zaskoczyłeś mnie z tymi komiksami:)
@rdza

Zaskoczyłeś mnie z tymi komiksami:)


W późnym dziecięctwie czytałem sporo komiksów i równie sporo ich kopiowałem; niedawno trafiłem na te szkice i byłem zdziwiony, że nawet nieźle mi to szło. Potem bardziej wciągnęła mnie literatura i dopiero parę lat temu wziąłem się za powieści graficzne, ale już raczej nie za klasyczne komiksy, które po prostu mnie nudzą. Ty sięgnęłaś po nie niedawno?

Pewnie o tym wiesz, ale TU jest sporo "darmowych"
Ty sięgnęłaś po nie niedawno?


@Fleischer: Przydarzały się gdzieś od czasu do czasu, właśnie klasyki typu Maus, Persepolis czy El Gaucho. I dopiero jak pół roku temu przeczytałam Kota Rabina i kupiłam From Hell to stwierdziłam, że może warto sięgnąć głębiej.

Pewnie o tym wiesz, ale TU jest sporo "darmowych" komiksów; trzeba zaznaczyć 'comics' przed wyszukiwaniem.


@Fleischer: Dzięki, nie wiedziałam. Wykorzystam informacyjnie, bo lubię chłód papieru pod palcami:)