Wpis z mikrobloga

@WujekRada: Mi osobiście się nie podobają i sam bym sobie takich nie kupił. Nie jestem fanem #streetwear.

Ale szanuje, bo wiem że trzeba mieć farta żeby je dostać i jak chciałeś je mieć to ciesze się że udało Ci się je zdobyć.

Ciekawostka: byłem w warszawie w czasie majówki i zadziwił mnie tłum przed sklepem z tymi właśnie butami. Z tego co usłyszałem ludzie stali tam w
  • Odpowiedz
@Zhukov: a to trzeba się na czymś znać żeby wyrazić swoje zdanie? ta ustawa jeszcze nie weszła #pdk Streetwear streewearem, ale jeśli ktoś niedługo będzie firmował gówno swoim nazwiskiem albo marką, bo takie streetwearowe to będzie, to też znajdą się osoby broniące tego jak niepodległości. Yeezy wyglądają tragicznie, ale hajs na resellu się zgadza to i potem hype się kręci, żeby przypadkiem nie spadła ich cena ( ͡
  • Odpowiedz
@MaciejPN: rowniez uwazam ze sa tragiczne, ale pogratulowalem ze wzgledu na mozliwe hajsiwo jakie moze przytulic z butow. Chyba to takze sie liczy jako znajomosc tematu, prawda?
  • Odpowiedz
@WujekRada z jednej strony zazdro bo to są trudne do zdobycia buty i fajnie że Ci sie udało
Ale z drugiej strony to sam bym sobie takich nie kupił, nawet jakbym miał na nie hajs

  • Odpowiedz