Wpis z mikrobloga

"Kosmiczne spotkania" ("Cosmic Encounter") już zakoszulkowane. I wypraska to jakiś żart. Jak można robić coś takiego? Tym bardziej, gdy gra ma sześć dodatków?! Żeby jeszcze dodawali jakieś dodatkowe koszulki, ale nie... Kto jak kto, ale wydawnictwa planszówkowe powinny wiedzieć, że niektórzy gracze lubią koszulkować karty #gryplanszowe #planszowki #grybezpradu
Pobierz Munchhausen - "Kosmiczne spotkania" ("Cosmic Encounter") już zakoszulkowane. I wypras...
źródło: comment_61fiZEYtrsllufmMRyKtLVnppasG5y5Q.jpg
  • 4
Jak będziesz chciał zmieścić wszystkie 6 dodatków to i tak wypraska poleci. Swoją drogą ciekawe czy wyjdzie dodatek nr 7... następnego już nie zmieszczę do jednego pudełka.
@exdeath44: Od dawna jedna z moich ulubionych gier. Rozwija skrzydła przy grze w 5 i więcej osób, chyba najlepiej jest grać w 6. Siłą gry jest jej różnorodność przez liczbę ras (obecnie prawie 200 po 6ciu dodatkach) i kartach flare, więc do tej pory nie miałem dwóch takich samych rozgrywek (a grałem już dziesiątki razy). Negocjacje, blef, wbijanie noża w plecy, zarządzanie ręką. W tej grze najwięcej się dzieje nad stołem