Wpis z mikrobloga

W sobotę idę na #wesele i mam problem z tańczeniem. Od 5 lat hobbystycznie ćwiczę taniec swingowy i mimowolnie jak z kimś tańczę to wyprowadzam figury i oczekuję, że partnerka wie jak ma się zachować. Przechodząc do sedna, na ostatnim weselu jeśli nie tańczyłem z moim #rozowypasek to czułem się jakbym tańczył z workiem cementu. Nie oszukujmy się, coś więcej ponad obrót na wiejskiej dyskotece to szczyt możliwości większości różowych. Niestety, tak się złożyło, że na weselę idę sam. Co robić w takim wypadku? Nie tańczyć czy liczyć, że te kłody nie połamią sobie obcasów?

#logikarozowychpaskow #taniec #mirkowesele #zwiazki #seks #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
@kendoko: Do północy trzymaj fason, a później rób, co chcesz. Najwyżej powiesz, że byłeś pijany.

Jest jeszcze jedna opcja - możesz mieć to wszystko w dupie i robić swoje.
  • Odpowiedz
@kendoko Po prostu nie zachowuj się jak buc i sam staraj się inna różowa czegoś nauczyć.


@fexxer: nawet niekoniecznie chodzi o nauke - starczy po prostu tanczyc nie swinga z figrami, a zwykle 2na1.
Dobry tancerz potrafi dostosowac sie do partnerki.
A dwa - pomijajac przypadki niereformowalych klockow - jesli partner dobrze prowadzi, to i tak jest w stanie wiele kobiet poprowadzic, nawet jesli one nie tancza zawodowo i kursowo.
  • Odpowiedz
  • 1
@agaja Tu może nawet nie chodzi o naukę tańca, bo te kilka minut to tak naprawdę nic, ale o normalne podejście do innych różowych bez robienia z siebie gwiazdora. Dwie osoby mają czerpać przyjemność, więc sam musisz to poprowadzić tak, aby różowy nie czuł się kulą u nogi.
  • Odpowiedz
@fexxer: otoz to.
Sztuka w przypadku mezczyzny nie jest nauczenie sie tanczenia z jedną konkretną partnerką, a faktyczna umiejetnosc tanca z roznymi kobietami - nawet tymi na nizszym poziomie.

Zazwyczaj kobiety dają sie prowadzic, jesli wyczuja, ze facet potrafi tanczyc.
Kobieta dobrze tanczaca ma gorzej - jesli trafi sie jej partner majacy dwie lewe nogi, to pol biedy, jak jej pozwoli dowodzic. Najgorszy okaz to taki, ktory nie potrafi tanczyc, ale
  • Odpowiedz