Wpis z mikrobloga

@mortt XDDDD
Tylko tyle mi się nasuwa na myśl.
Jak można mówić o ogóle odnosząc się do modelu?

No i gdzie niby Clarkson tak powiedział... chociaż... , wcale mnie to nie interesuje.
@mortt: Fiat 126p wygląda jak Audi A1 (czyli idąc twoją pokrętną logiką, Audi mi się nie podoba, bo wygląda jak Fiat). Takie moje zdanie, weź się teraz do tego odnieś...

No i mam cytat z Clarksona skoro tak się na niego powołujesz...

But do not pretend the 159 isn’t there next time you want a mid-range four-door saloon because that would be a mistake. A bad one. First of all, it
źródło: comment_KSoWnOvbTqGBelZMwKC0BlEGTUC3IBt8.jpg
@zavisha: jaki silnik? To 159 jak mniemam? Super auto! Miałem 2.0 150km w automacie. Trochę #!$%@? sie elektryka i skrzynia. Reszta cud miód! Uwielbiam w nich ta sztywność i prowadzenie. No i Design. Ehhh
@Max_Sop: 159 2.4. Jest krowa co widać w spalaniu i przyspieszeniu, ale na trasie bajka, a robię głównie trasy. Ostatnio myślałem o zmianie na coś nowego, ale może jestem skrzywiony, bo nie widzę w tym momencie samochodu, na który mógłbym ja wymienić (ta sama klasa, nowki z salonu wchodzą w grę). Będzie u mnie dopóki nie zabraknie mocy.
@Max_Sop: mam ciężka nogę i w Warszawie potrafi wypić 13 na bardzo krótkich dystansach. Na tempomacie poniżej 8 przy 140, ponizej 10 przy 180. Wszystko na zimowkach. Podoba mi się Giulia i zastanawiałem się, czy nie wybrać się salonu przy okazji wyprzedaży rocznika, ale... 159 podoba mi się bardziej. No chyba, ze Giulia Quadrifoglio, ale stąpamy po ziemi ;)