Wpis z mikrobloga

@faun69: konserwy są o wiele bardziej s---------e, nie ma nawet co porównywać z neuropą, która stanowi tutaj ośrodek rozumu i racjonalizmu. Poziom intelektualny wykopowych konserw jest komiczny.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: widzisz swoją hipokryzje?Pytasz się go czy naprawdę tak mysli,ciekawe czy gdybym teraz wstawił mema o zydach i gazie to byś się mnie spytał "serio tak myślisz? " jesteś antysemitą?" czy od razu zrobił mema o antysemickim przedstawicielu konserw tak jak zrobiłem ten obrazek o "wieszaniu lewaków" i "białej rasie"
  • Odpowiedz
Pytasz się go czy naprawdę tak mysli,ciekawe czy gdybym teraz wstawił mema o zydach i gazie to byś się mnie spytał "serio tak myślisz?

@Hamouma: ale przecież tu nie chodzi o kawały o żydach, czarnych, feministkach, muzułmanach czy ostatnio Ukraińcach (które w moim odczuciu często przekraczają granicę dobrego smaku, ale świadczą po prostu o c------m poczuciu humoru) ale o opiniach wyrażanych na poważnie.

Pierwszy z brzegu przykład, który dziś znalazłem na głównej:
http://www.wykop.pl/link/3722233/niemcy-polacy-staraja-sie-o-status-mniejszosci-narodowej/
Komentarz @Ryzowy_Ksiaze
  • Odpowiedz
2 razy dziennie

@donmuchito1992: no to koniec, neuropa zdemaskowana! Kod czerwony, wszyscy agenci neuropy proszeni o wycofanie się do Tel-Awiwu w trybie natychmiastowym!

אַז ס עס, נעוראָפּאַ אַנמאַסקט! קאָד רויט, אַלע נעוראָפּיוריק אגענטן געבעטן צו צוריקציענ זיך צו תל אביב מיד!
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: no w sumie masz racje,totalne wyparcie i zapominanie,dobrze że screeny porobiłem bo jeszcze by mi zarzucili kłamstwo "tak,tak chyba tylko w twojej głowie ktoś się z Wołynia naśmiewa",już się przyzwyczaiłem że zawsze druga strona obrzuca czym się da aby zrobić z konserwy jak najgorszy sort ludzki
  • Odpowiedz
  • 2
@NapalInTheMorning Z------ś z tym obrazkiem. O ile w 4konserwy jest dobrze napisane, to przy neuropie powinno być coś typu "kula w łeb każdemu narodowcowi", "rasizm wobec białych to nie rasizm" i na zakończenie "więcej imigrantów". A tak wyszło bardzo stronniczo.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: Jako osoba o poglądach politycznych pomiędzy prawicą a lewicą stwierdzam że jesteście tacy sami. Po każdej stronie trafiają się ameby umysłowe zachowujące się jak upośledzone, i wcale po jednej z nich nie ma ich więcej. Jesteście siebie warci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zresztą w konserwach nie ma rasistów

toś_d-----ł.gif


@NapalInTheMorning: Nie rozumiem, z czego się śmiejesz. Rasizm polega na nielubieniu czarnych czy muzułmanów tylko i wyłącznie za kolor skóry. Konserwy ich nie lubią nie z powodu koloru skóry, a z powodu tego, że organizują zamachy, gwałcą, kradną, żerują na socjalu i wyznają religię opartej na nienawiści do rodzimych Europejczyków. Ciężko to nazwać rasizmem, to raczej zdrowy rozsądek.
  • Odpowiedz