Wpis z mikrobloga

@neib1: Ja nie znam, ale wpis wygląda na jego prywatną opinię.
Ponadto, o ile neuropie można sporo zarzucić, to kompletnie ŻADNE z przedstawionych tez.

Część neuropy jest ślepo zapatrzona w autorytety pokroju Tuska czy Biedronia.
Znaczna część neuropy krytykuje PiS zawsze i wszędzie, mimo że nie zawsze im się należy
Część neuropy sięga po te same metody co #4konserwy, tj. fake newsy, ubliżanie ZA SAME poglądy

Ale:
- nie chce
@Clear: Jasne że to nie moja opinia, ale mam wrażenie, że wiele osób tak właśnie postrzega neuropę, wystarczy popatrzeć na niektóre mocno plusowane komentarze na głównej. Niestety nie przytoczę przykładów, bo ich nie kolekcjonuję (szkoda w sumie - zacznę), a szukać teraz nie mam czasu.
Ja nie znam, ale wpis wygląda na jego prywatną opinię.


@Clear: nie no, wyraźnie przecież pisze „w oczach przeciętnego wykopowicza” — czyli opisuje to, jakie jego zdaniem są dominujące poglądy, a nie swoje poglądy…
@NapalInTheMorning: no nie wiem, może że donmuchito1992 popiera mordowanie Polaków?nie zbyt z klasą to był mój komiks z profesorem Bartoszewskim a nie takie obsceniczne obrazki i jeszcze podpis "Dziadek też ogrzewał" taka go napawa duma,że jego przodkowie byli banderowcami? a w jaki sposób random na wykopie porównujący czarnoskórych do małp jest dla Ciebie łączony z konserwami?Co to za pokrętna logika?Jak coś związanego z neuropa to się odcinasz i w ogóle nie
@NapalInTheMorning: widzisz swoją hipokryzje?Pytasz się go czy naprawdę tak mysli,ciekawe czy gdybym teraz wstawił mema o zydach i gazie to byś się mnie spytał "serio tak myślisz? " jesteś antysemitą?" czy od razu zrobił mema o antysemickim przedstawicielu konserw tak jak zrobiłem ten obrazek o "wieszaniu lewaków" i "białej rasie"
Pytasz się go czy naprawdę tak mysli,ciekawe czy gdybym teraz wstawił mema o zydach i gazie to byś się mnie spytał "serio tak myślisz?

@Hamouma: ale przecież tu nie chodzi o kawały o żydach, czarnych, feministkach, muzułmanach czy ostatnio Ukraińcach (które w moim odczuciu często przekraczają granicę dobrego smaku, ale świadczą po prostu o #!$%@? poczuciu humoru) ale o opiniach wyrażanych na poważnie.

Pierwszy z brzegu przykład, który dziś znalazłem na
zresztą w konserwach nie ma rasistów

toś#!$%@?ł.gif


@NapalInTheMorning: Nie rozumiem, z czego się śmiejesz. Rasizm polega na nielubieniu czarnych czy muzułmanów tylko i wyłącznie za kolor skóry. Konserwy ich nie lubią nie z powodu koloru skóry, a z powodu tego, że organizują zamachy, gwałcą, kradną, żerują na socjalu i wyznają religię opartej na nienawiści do rodzimych Europejczyków. Ciężko to nazwać rasizmem, to raczej zdrowy rozsądek.