Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning: Wydaje mi się, że w oczach przeciętnego wykopowicza tu nie ma symetrii, neuropa jest dużo bardziej ekstremalna. Chce nieograniczonego multi-kulti, komunizmu, tępienia heteroseksualistów itd. Neuropa przegrała wojnę wizerunkową na Wypoku.
  • Odpowiedz
offway 13 min. temu

neuropa jest dużo bardziej ekstremalna

. Chce nieograniczonego multi-kulti

komunizmu

tępienia heteroseksualistów

@offway
  • Odpowiedz
@neib1: Ja nie znam, ale wpis wygląda na jego prywatną opinię.
Ponadto, o ile neuropie można sporo zarzucić, to kompletnie ŻADNE z przedstawionych tez.

Część neuropy jest ślepo zapatrzona w autorytety pokroju Tuska czy Biedronia.
Znaczna część neuropy krytykuje PiS zawsze i wszędzie, mimo że nie zawsze im się należy
Część neuropy sięga po te same metody co #4konserwy, tj. fake newsy, ubliżanie
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: ja p------e jaki chochoł,nie zliczę ile razy zgłaszałem do moderacji neurope za "polski paprochu" "Prawacki smierciu" "zaorać ten kraj w p---u" zresztą w konserwach nie ma rasistów,bardziej osoby które nie lubią islamu i feministek
  • Odpowiedz
@Clear: Rzeczywiście tak to trochę zabrzmiało, ale to trzeba @offway zapytać, bo wiem, że to osobnik rozumu i godności człowieka.
Co do reszty Twojego postu to oczywiście sama prawda.
  • Odpowiedz
@Clear: Jasne że to nie moja opinia, ale mam wrażenie, że wiele osób tak właśnie postrzega neuropę, wystarczy popatrzeć na niektóre mocno plusowane komentarze na głównej. Niestety nie przytoczę przykładów, bo ich nie kolekcjonuję (szkoda w sumie - zacznę), a szukać teraz nie mam czasu.
  • Odpowiedz
@Hamouma: No i? Ale wiesz, że pod tagiem #neuropa każdy no-name czy troll może sobie zapostować co tylko chce? Tylko takich głupich wpisów prawie nikt nie pluisuje. Nie brakuje też prawaków którzy mniej lub lepiej udają Neuropków aby pisać bzdury pod tym tagiem (niesławna afera ban hammera która ujawniła, że bordowa elita 4konserw planowała takie akcje).
  • Odpowiedz
Ja nie znam, ale wpis wygląda na jego prywatną opinię.


@Clear: nie no, wyraźnie przecież pisze „w oczach przeciętnego wykopowicza” — czyli opisuje to, jakie jego zdaniem są dominujące poglądy, a nie swoje poglądy…
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: no nie wiem, może że donmuchito1992 popiera mordowanie Polaków?nie zbyt z klasą to był mój komiks z profesorem Bartoszewskim a nie takie obsceniczne obrazki i jeszcze podpis "Dziadek też ogrzewał" taka go napawa duma,że jego przodkowie byli banderowcami? a w jaki sposób random na wykopie porównujący czarnoskórych do małp jest dla Ciebie łączony z konserwami?Co to za pokrętna logika?Jak coś związanego z neuropa to się odcinasz i w ogóle
  • Odpowiedz