Wpis z mikrobloga

@przeciag: Co do schroniska to mam jedno na oku i daję tydzień jeżeli nikt się nie zgłosi to tam spróbuję oddać, choć to sąsiednia gmina i może być problem. Natomiast organizacja? Nie znam żadnej z woj. podlaskiego.
  • Odpowiedz
@mystaloba: hmm to może toz? Oddziały Toz'u sa Białymstoku, Augustowie, Grajewie i Suwałkach.
wiem, ze w schroniksu nie bedzie luksusow, ale przynajmniej bedzie mial opieke weterynarza, pewne miejsce.
Masz bardzo dobre serce, ze nie zostawiles go i nie przeszedles obojetnie. Naprawde szacun.
  • Odpowiedz
@mystaloba: dzwonisz do najbliższego TOZu i zajmą się psem.
plusy rozwiązania prócz weterynarza, którego wymienił @przeciag to możliwe, że znajdą mu nowy, lepszy dom. poza tym jest szansa ze jest zachipowany. jeśli jest zachipowany to powinni dojść do #!$%@?, który go wyrzucił.
W wielkanoc miałem podobną sytuację - pies przy drodze skakał do każdego samochodu wpis na mirko. Dziś pytałem o niego w schronisku. Dostałem odpowiedź:

Dziękujemy za
  • Odpowiedz
@przeciag: Stoi i czeka na kogoś. Tylko jest problem bo podchodzi na metr, a później czmycha. Prawdopodobnie ze strachu. Była pani z 5x i nie dała rady złapać. Ale psinka bardzo mądra. Jakby co jestem pod PW :)
  • Odpowiedz