Wpis z mikrobloga

#uwm #olsztyn
Halo?
Czy ciężko się dostać na infomratyke albo na ISI?
Sytuacja wygląda tak jakieś 60% z roz. ang
50 z podstawy majzy%
no ale jako trzeci przedmiot mam informatyke, którą pewnie #!$%@?, czy nadal są realne szanse na dostanie się czy mam się szykować do poprawki, znacie debili mojego pokroju co się dostali?
  • 41
  • Odpowiedz
@gbtrh54gh54 jestem po infie/isi przyjmują raczej wszystkich, ale.po 1 roku 50% odpada. Przygotuj się na matme na początku :)

A z tym. Programowaniem na kartkach to tak nie smieszkuj( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krasnyyyy: @Akayari: Jakościowy,
odsiewu się nie boję zawsze, idę po najniższej linii oporu, ale niczym karaluch przetrwam wszystko xD
no i co do kartek, to nie ma to startu co do programu który podpowiada koloruję składnie etc.
a co do wykładowcy to ważne żeby mógł w razie awarii wytłumaczyć to, czego nie ogarnę z internetu
  • Odpowiedz
@gbtrh54gh54: zależy jaki. Oczywiście większość jest ugodowa i prawie wszyscy lubią jak ktoś zgłasza się do zadań dodatkowych, albo po prostu aby nanieść rozwiązanie na tablicę.
Jeżeli to zrobisz, to masz wszędzie chody. Ale to normalne wydaje mi się :)

Wyjątkiem był Germaniuk XD
  • Odpowiedz
@gbtrh54gh54: Ale na Twoje szczęście już nie rpacuje xD

No i u Szypulskiego bedziesz miała chody jako różowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będiesz bardzo często przy tablicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cezeterson: nom xD
Zapytalam takiej babeczki co prowadziła zajęcia na dietetyce z techniki informacyjnej (jezu ten przedmiot to parodia xD) i zapytałam o Germaniuka, powiedziała: "Odszedł... na dożywotni urlop zdrowotny" i się zaśmiała xD
Też mieliście przygody z nim?

U nas kiedyś w sali pił soczek, po czym na chwilę wyjrzał z sali. Jak wrócił popatrzył na sok, stwierdził, że stoi w innym miejscu niż poprzednio i że na pewno chcemy
  • Odpowiedz
@Akayari: w kółko historie o agentach (także pośród nas na sali), a to mu rękawiczki ukradziono, a to czapka parzy w mózg i jeździł całą zimę bez czapki 15-tką na Jaroty, jak wraca do mieszkania to czuje gorzki smak w ustach i otwiera okna, bo sąsiedzi go chcą otruć i takie tam xD habilitacji agenci mu nie dali zrobić, bo podłożyli mu świnię (że rzekomo czołg wysadził gdzieś tam)... Ogólnie przykry
  • Odpowiedz
@gbtrh54gh54: Ten wydział to w ogóle imperium śmieszków, w zasadzie poza kilkoma drętwymi fajami (zazwyczaj stare dziadki) da się fajnie pobawić w te studia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz