Wpis z mikrobloga

#uwm #olsztyn
Halo?
Czy ciężko się dostać na infomratyke albo na ISI?
Sytuacja wygląda tak jakieś 60% z roz. ang
50 z podstawy majzy%
no ale jako trzeci przedmiot mam informatyke, którą pewnie #!$%@?, czy nadal są realne szanse na dostanie się czy mam się szykować do poprawki, znacie debili mojego pokroju co się dostali?
  • 41
  • Odpowiedz
@schreder: jestem po techbazie webdew mam jako tako ogarnięty i bazy danych, potrafię c# robić projekty , no ale #!$%@?, na bieżąco wspierając się internetem a nie, napisz algorytm na kartce, i to jeszcze wszystko z pamięci, ktoś chyba na głowę upadł, tak nie wygląda kucing
@fordern:
i to jest coś miłego : 3
przesiew na pierwszym roku nie jest mi straszny
  • Odpowiedz
@gbtrh54gh54: z tego co wiem to cały pierwszy rok informatyki to ciągła matematyka w najróżniejszych postaciach. Informatyka dopiero po tym.

dużo tam femek jest na informatyce czy same ironiczne kuce?


Parę się znajdzie, ale to pewnie na matmie. A na infie paru ludzi widziałem żywcem wyciągniętych z filmu "Zemsta frajerów" xD

PS: Nie mówię, żeby Cię zniechęcić, ale ostrzec. Ja sam chciałem iść na infę, ale uznałem, że z moją znajomością
  • Odpowiedz
@gbtrh54gh54: Ja się dostałam, a miałam okropne wyniki... poza tym tylko 2 uwzględnione ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Ale luz. To, że przyjmują prawie wszystkich nie oznacza, że nie trzeba zakuwać
  • Odpowiedz
@gbtrh54gh54: No ale będą algorytmy na kartce xDDDDD Andaw mega, ogólnie bardzo fajny Pan, wszyscy go się boją a wystarczy go polubić i zrozumieć.. Tzn. za bardzo nie da się zrozumieć, szczególnie harmonogramów ale poza tym bardzo fajny :)
  • Odpowiedz