Wpis z mikrobloga

@JestemSzejkiem mialem przez jakiś czas na studiach citroena AX 1.5D, lalo się do pełna i jeździł w nieskończoność xD z tego co pamiętam spalanie koło 4l przy dynamicznej jeździe, a że buda ważyła tyle co nic (tylna klapa z tworzywa sztucznego) to się w miarę zbieral. Noi wszytko naprawisz młotkiem i srubokretem, a używane części po 10zl
Znajdziesz poniżej 1k ale zgaduje że to może być za stare auto
  • Odpowiedz
@JestemSzejkiem miałem okazję jechać do Holandii bmw 318 tds, pojemność 1,7 i przy prędkościach 90-120 przy załadowanym aucie, 3 osoby, udało się zejść do 5,3 litra i z powrotem 4,9 litra. Zatem trochę większy silnik nie oznacza od razu większego spalania, ale akurat tego silnika za żadnego ch*ja nie polecam, awaryjny, że szkoda gadać :-D
Przy spokojnej jeździe między 5 a 6 litrów może spalić mercedes 190 (w201) z 2 litrowym
  • Odpowiedz
@JestemSzejkiem: dokładnie, z tym 1.9tdi to wszystko zależy jak leży xD a raczej gdzie mieszkasz, bo u mnie w terenie górzystym to takiego #!$%@?, a nie 5l spali... jak jeździsz po płaskim i masz wszystko sprawne w aucie (co za 3k jest wątpliwe) to przy "dziadzia style" 5l spali
  • Odpowiedz