Wpis z mikrobloga

Mirki polećcie jakąś dobrą strategie. Jedyne w jakie grałem w życiu to Warcraft 3 i Heroes 3 (swoją drogą to moje dwie ulubione gry wgl...) Coś w klimatach podbijania terenów, budowania miast itp. Okres niewazny, byleby nie teraźniejszość/przyszłość i grafika nie trąciła myszką jak dwa wyzej wymienione klasyki xd
#gry #strategie #pcmasterrace #pc
  • 12
  • Odpowiedz
@radek123: A ogrywałeś mody do H3? Pomijając WoG i HotA jest jeszcze kilka mniejszych, które też urozmaicają rozgrywkę, no i zawsze można ściągnąć jakieś nowe, fanowskie miasta :)
  • Odpowiedz
@radek123: Age of Empires 3, World in Conflict, Spellforce 2. Z reszty Heroesów, to 4 i 5 (szczególnie drugi dodatek) są spoko, warto się zapoznać, z czego piątka to gra dużo bliższa klimatem i rozgrywką do trójki.
  • Odpowiedz
@radek123: Skoro grałeś w Warcraft 3 i Heroes 3 tylko to najbardziej trafiony byłby dla ciebie Total War: Warhammer. Ja już wtopiłem 330h i jeszcze mi się nie znudziło.
  • Odpowiedz
@radek123: demo raczej nie wiem czy istnieje jakieś. Polecam kanał na Youtube HeirofCarthage, gość robi sporo filmów z Warhammera. Masz klimatyczne trailery na zachęte. Są one dobrze wykonane i fajnie się je ogląda.

Imperium:
  • Odpowiedz