Wpis z mikrobloga

  • 0
@Djkudlaty: tak. Salon mam wielki i połowa potencjometru to maks, a jakość nie pozostawia nic do życzenia. Jakby nie patrzeć te głośniki kiedyś kosztowały na początku sprzedaży 12 koła a sprzed audio aż tak się nie starzeje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ojezu: tylko że chwilowo przełączony na coś innego bo się coś w nim zepsuło i na maks głośności gra średnio głośno. Do naprawy będzie.
  • Odpowiedz
@Camarde wiesz. Dla mnie potężne to mogą być estradówki a nie kolumny domowe. Te akurat na 100% nie są do napieprzania decybelami po uszach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ta połowa potencjometru to już pewnie koniec, bo tak zazwyczaj jest a dalej jest wielki przester ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Camarde: Ja kupilem ze zwalonym kss-152a ale przemontowalem z kenwood dp-67, normalny nowy laser 400. Sansui cd-x701i mam 2x burr brown pcm56p. Ktory to model psyhicsow? Ja teraz tez kolumny wymienialem jbl 4311 na 4312b.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ojezu: physic virgo. Ja ekspertem nie jestem więc twój sprzęt ciężko mi ocenić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dać jest ok, ale ostatecznie i tak planuję kupić CD do tego nada z zestawu.
  • Odpowiedz