Wpis z mikrobloga

@luke_cornet: nie jestem...jako kobieta wiem co teraz jest trendy u bab czyli malowane brwi, sztuczne rzesy i 3 etapy kladzenia tapety dlatego mowie, ze wlasnie tak wygladaja ;)

@brmstufldigart: a no mam 28...na szczescie mieszkam w USA i tu maja tani botox :P


Hipokryzja poziom wysoce zaawansowany. Wygladają plastikowo ale Ty sobie jebniesz botoks. Logika. ( ),
@brmstufldigart: Gimbusiarskie pierdzenie jak z portalu filmweb.pl ->nie podoba ci się film który mi się podoba? To nakręć lepszy! Nie trzeba patrzeć na swoja aparycję, żeby subiektywnie stwierdzić że ktoś wygląda jak seba/karyna, każdy ocenia choćby podświadomie, wygląd każdej osoby z którą ma jakikolwiek kontakt.
@SuperPanda: Chyba o to chodzi w makijażu żeby podkreślał urodę i wyglądał naturalnie, tak jak u tych dziewczyn :)

Nie wydaje mi się aby po zmyciu make upu wyglądały dużo gorzej, jak to stwierdziła @AnnaJ

Kluczowy jest zawsze makijaż brwi i oczu, a na #pokazmorde tej pani go widać, więc nie wiem skąd tyle jadu z jej strony.
@ButelkaBezKaucji: Nie musza mi sie podobac i mam prawo wyrazic swoja opinie i co z tego ze jestem kobieta. Czy kobiety moga wyrazac swoje opinie tylko na temat facetow? A jak napisze, ze nie podoba mi sie jakas laska to juz jestem zazdrosnym paszczurem. Ogarnij sie czlowieku....