Wpis z mikrobloga

Cześć! Tworze produkty, które nadadzą świeżości i nowoczesnego designu waszej firmie lub mieszkaniu. Nawet #polskiedomy mogą wyglądać lepiej jeśli doda im się trochę polotu i finezji. Swoje produkty wykonuje ręcznie, tak żeby były komfortowe w użyciu i dobrze wyglądały. Dziś mam dla Was pufe-plecionkę razem z poduszką. Czy chcielibyście ją kupić?

Jeśli ktoś lubi designerskie klimaty, to przygotowałam dla Was też dwie poduszki (ze zdjęcia), na #rozdajo które rozlosuje jutro o północy. Wysyłka na mój koszt.

#tworczoscwlasna #polskiedomy #biznes #dom #firma #design #mieszkanie #wnetrza #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_zHJhvekhbk8fAeqttqfm2O2Na32yjqLP.jpg
  • 73
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@waldo: Jersey. Poduchy są z 100% bawełny, pufa z bawełny z poliestrem. Można zrobić z tkaniny tapicerskiej jeśli pies jest psotliwy.
@Pete1: 380zł
@MysGG: Tak, sama je robię. Są wypełnione materiałem którym wypełnia się maskotki więc tak, są miękkie. W tym rozmiarze 380zł.
@Pete1: W tej chwili nie mam jeszcze katalogu. Z reguły robię pod zamówienie. Jeśli chcesz na priv mogę podesłać Ci zdjęcie Mega pufy, którą robiłam i mam jeszcze na stanie. Jest duża, okrągła i super miękka. W sam raz do dużych, nowoczesnych przestrzeni.
@lentil_soup: @Hayabussa: Tak, za pufę. A za samą poduszkę 60zł
@Strzaua ok, poduszki są jednej wielkości? Bo na zdjęciu wygląda jakby ta ciemna była bardziej "zbita" od tych we wzorki. No i skąd przesyłka? :) Po wypłacie chyba złożę zamówienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tworze produkty, które nadadzą świeżości i nowoczesnego designu


@Strzaua: Ależ to drętwo brzmi na mikro.

Sugerowałbym dodanie do oferty produktów w kolorach różowych i atakowanie masarni i sklepów mięsnych, który przetwórca mięsa nie chciałbym mieć takiej pufy w poczekalni, 500 zł im daj od razu :)

No i brązy, gdy ktoś specjalizuje się w kaszankach.
@Hayabussa: Ta ciemniejsza jest wielkości 30x30cm i jest dodawana do kompletu z pufą. Pozostałe dwie są większe, ok. 40x40 i 40x45cm. Różnią się grubością tunelu, stąd może to wrażenie "zbicia"
Niby taki misiowaty, a jaki niemiły ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Strzaua: Misiowaty musi być miły tylko wtedy, gdy jest niezamożny i brakuje mu pewności siebie :p

Z kaszanką żart był, a teraz udowodnij mi, że dyrekcja żadnego zakładu przetwórstwa nie chciałaby mieć takich puf w kolorze wędlin chociażby dla picu. Ludzie do gabinetów i poczekalni pchają różne gadżety często nie licząc się za bardzo z pieniędzmi, takie