Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, który lokal w #lodz najlepszy na pierwszą randkę z dziewczyną z internetu?

Chciałbym, żeby to nie był typowy pub albo bar, do którego większość ludzi przychodzi napić się piwa, i żeby nie było zbyt głośno. Chciałbym też, żeby nie była to typowa restauracja, żeby nie wyglądało to zbyt poważnie (i żeby nie było zbyt cicho). Typowa kawiarnia też nie, bo ja w ogóle nie piję kawy. Chyba najlepiej by pasowało jakieś bistro.

Odbyłem mały spacer po #piotrkowska (od Narutowicza do Piłsudskiego + #piotrkowska217). Nie wchodziłem w bramy (z wyjątkiem #offpiotrkowska), więc pewnie sporo fajnych miejsc pominąłem. Do lokali też nie wchodziłem - sugerowałem się wyłącznie tym, co zobaczyłem przez szybę (a więc może nie spełniać powyższych wymagań).

Oto miejsca, które wydają mi się dobre na pierwszą randkę. Kolejność alfabetyczna.

*Breadnia* - Piotrkowska 86 - FB, JwŁ, TA, Z
*Daleko Blisko* - Piotrkowska 138/140 - FB, JwŁ, Off, TA, Z, ŁK, ŁoK
*Doki* - Piotrkowska 138/140 - FB, JwŁ, TA
*Drukarnia* - Piotrkowska 138/140 - www, FB, JwŁ, Off, TA, Z, ŁoK
*Fabryka Krawatów* - Piotrkowska 90 - FB, TA, Z
*Hort Cafe* - Piotrkowska 106/110 - FB, TA, Z, ŁK
*Korzenie* - Piotrkowska 217 - FB, JwŁ, TA
*La Vende* - Piotrkowska 76 - FB, JwŁ, TA, Z
*Mebloteka Yellow* - Piotrkowska 138/140 - www, FB, JwŁ, Off, TA, Z, ŁK, ŁoK
*MITMI* - Piotrkowska 138/140 - FB, Off, TA, Z
*Officyna* - Piotrkowska 217 / Kościuszki 132 - FB, JwŁ, TA, Z
*Pozytyvka* - Piotrkowska 72 - FB, JwŁ, TA, Z, ŁoK
*Sezon* - Piotrkowska 121 - FB, JwŁ
*Spaleni Słońcem* - Piotrkowska 138/140 - FB, Off, Z
*Szklarnia* - Piotrkowska 138/140 - FB, JwŁ, TA, Z

#randkujzwykopem #randka #randki
#rozowepaski #niebieskiepaski
#pytanie #kiciochpyta
  • 12
@loremgul: w Pozytyvce jest zawsze bardzo dużo ludzi, Daleko Blisko fajne (mają w ofercie produkty z różnych stron świata). Ze swojej strony polecam też Niebostan (teraz się zaczyna sezon i będą miec mega lemoniady), Czekolada Retro Cafe, Tubajka
@Gacrux:

Ważne żebyś nie był #!$%@?ą.


Postaram się.

@WhiteRaven12:
@totson:

Byłem w zoo. Wybieg dla słoni to był smutny i wstrząsający widok. Słonica cierpiała na stereotypię. Powtarzała ten sam ruch: krok do przodu, krok do tyłu. Jak to wyglądało, można zobaczyć na tym krótkim nagraniu https://youtu.be/R3dYZWFs7QM.

@cziastko:

w Pozytyvce jest zawsze bardzo dużo ludzi


Yyy, rozumiem, że to źle? xD

Niebostan (teraz się zaczyna sezon i