Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki mam problem (#rozowypasek here).

Jestem za swoim obecnym chłopakiem 2 lata, myślimy o sobie poważnie, ale jeszcze nie podjęliśmy żadnych kroków (pierścionka jeszcze nie kupił #pdk).

Co istotne jest on mocno konserwatywny, ale nie przeszkadza mu to w spaniu ze mną (tylko oczywiście rodzina cały czas myśli, że jest prawiczkiem, taki czysty chłopak).

Dowiedziałam się wczoraj, że nic mi nie mówiąc zarezerwował salę weselną na 2019. Przed oświadczynami, w tajemnicy przede mną.

Co mam zrobić? Udawać, że jestem z tym ok, czy zrobić mu dziką awanturę i skończyć znajomość?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na

Co zrobić?

  • Dzika awantura i koniec 57.7% (329)
  • Przełknąć tę żabę 42.3% (241)

Oddanych głosów: 570

  • 34
@Sajner: no przeciez napisalem.
Ty zreszta tez :)
Takie rzeczy sie konsultuje z osoba zainteresowana.
Nikt normalny nie stawia partnera przed faktem dokonanym. Podejrzewam ze koles to jakis desperat albo zaborczy typ który swoim zwiazkiem pokieruje wg zasady "za morde i do gleby".
OPka moze wlasnie sobie uswiadamia ze jest traktowana jak przedmiot który mozna przestawic a w sprawach jej dotyczacych nie ma głosu.
@worldmaster: lol xD

Prędzej to bym potraktował jako pragmatyzm i myślenie do przodu, a nie traktowanie różowej jako "przedmiotu". No c'mon.
Opka napisała że są razem 2 lata, traktują związek poważnie. Pewnie niebieski w najbliższym czasie chce się oświadczyć, to powoli coś tam działa, np właśnie żeby mieć zawczasu fajną sale zarezerwowaną a nie strażnice na wsi. Tak jak powiedziałem wcześniej, trochę to od dupy strony, ale nie widzę powodu żeby
@Sajner: Awantura to oczywiscie duza przesada ale zawczasu wypada mu wyjaśnić, że to jednak decyzja którą wspólnie się podejmuje.
No chyba, że OPka niedokładnie określiła status związku i mimo, że zaręczyn nie było to rozmawiali o ślubie w najbliższym czasie i to jest ich wspólna decyzja.