Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę EA i innych podobnych za to co zrobili #gry z CoD, Battlefield itp.
Wychodzi podstawka, bywa że w dniu premiery już pierwszy dodatek, a potem co chwilę kolejny... Do tego season passy i inne uprzykrzające życie mechanizmy. Single tak ubogi, że można pominąć.

Nowe tytuły nie wnoszą niczego nowego, scenariusz, tekstury i gotowe, mechanika ciągle ta sama.
Wychodzi nowa np. CoD WWII i mało kto się tym jara. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie #przemysleniazdupy ale kiedyś jak wpuszczano nowa grę z serii to było coś na co się czekało. Teraz muszą się reklamować. #staregry
  • 6
@deeper Wszystkie te season passy to zmora naszych czasow. Pare dodatkowych map a cena jak za pelna gre. A jeszcze bardziej boli gdy sie przypomni jak to bylo wczesniej za czasow unreala i quaka. Dla mnie to jest juz paranoja kupujesz gre za pelna cene a dodatkowo masz opcje sklepu gdzie za prawdziwa walute kupujesz dodatki, to jest jeszcze wieksza padaka. Wstyd sie teraz przyznac ale jak wychodzily dlc do gta iv
@deeper: Też reklamowano, u nas w Polsce również, po prostu nie na taką skalą jak na zachodzie. Co prawda to prawda jednak, po CoD 1, 2 i 4 byłem zachwycony, jeszcze World at War i Black Ops od biedy, ale potem to się z tego growe Transformersy zrobiły i seria się zamieniła w coś zupełnie innego. Nie mówiąc o tym, że co roku trzaskają nową część. To zwyczajnie bardziej maszynka do
@KrysznaHarrySon: @deeper: przeciez premium do Battlefieldow daje wiecej contentu w postaci map, broni pojazdow, gadzetow oraz nowych trybow niz podstawka. Wiec nie wiem co to za narzekanie, szczegolnie ze po roku czy poltorej od premiery premium tanieje -75%, wiec nikt nie karze ci kupowac na premiere bo po co skoro wszystko nie wyszlo? Ja tam kupilem premium do bf3, bf4 i do bf1 na przecenie pewnie tez kupie, bo jak
@corinarh tak dodaje mase dodatkowej dzialalnoaci w grze, moze jeszcze powiesz ze wymysla ja na nowo ? To ze po jakims czasie jest przeceniany lub wrecz dawany za darmo jak w 4 na pc, nie usprawiedliwia pierwotnej ceny, ani jego zapowiedzi juz w trakcie premiery gry a nawet przed