Wpis z mikrobloga

Wykopiecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Elon Musk zaprezentował wczoraj co jego nowa nudna firma The Boring Company będzie robić. Celem jest zbudowanie sieci tuneli do których samochód będzie zjeżdzał na specjalnych platfromach i na nich będzie się też w tunelu poruszał z prędkością 200 km/h. Celem jest oczywiście zmniejszenie i unikanie korków. Wszyscy też wiemy, że kopanie tuneli przyda się na czerwonej planecie. Poza tym zaprezentował nową nadchodzącą ciężarówkę Tesli (ʘʘ)

Link do znaleziska: Pierwsza prezentacja The Boring Company i ciężarówki Tesli

#elonmusk #tesla #theboringcompany #technologia #elonizm #ciekawostki #samochody #mikroreklama
O.....Y - Wykopiecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Elon Musk zaprezentował wczoraj co jego nowa nud...
  • 32
  • Odpowiedz
Dość niebezpiecznie lokować te windy zaraz przy głównej drodze, przecież na ty filmiku widać ze gdy winda zjeżdża na dół to zostaje dziura w którą może wpaść kolejne auto, żadnych oznakowanie tam nie widać, prezentacje robił jaki samobójca chyba .
  • Odpowiedz
@BeDoEl: Nie mówię, że warto jest robić nic, ale może warto podejść krytycznie do każdego pomysłu, aby każda osoba która powie: "Mam pomysł aby skolonizować Marsa" została zweryfikowana ze swoich pomysłów, a nie, żeby wszyscy jej przytakiwali tylko dlatego, że kiedyś, ktoś z nich wymyślił Paypala. Każdy pomysł może okazać sie genialnym, ale bez krytycznego podejścia i rzetelnej krytyki może utonąć w "Masie gówna zalewającego internet".
  • Odpowiedz
Przepraszam najmocniej, ale kto usunął mój komentarz o Panie Elonie Musk'u? Rozumiem, że moja opinia może nie być zbyt powszechna, ale jednak jakiś w miarę sensowny pogląd usuniętym komentarzem mogłem przedstawić, a ucieczka od dyskusji tylko przeszkadza w merytorycznym podejściu do sprawy, a sprzyja postawie pt. " Tak jak jest jest najlepiej, a dysputa na ten temat jest niepotrzebna, bo tak". A ja uważam, że moja wypowiedź nie była bezsensownym hejtem, a
  • Odpowiedz