Wpis z mikrobloga

@chrominancja: dzieci są spoko. Ale czasami chciałby człowiek odpocząć w spokoju. Poza tym tak naprawdę nigdy do końca nie wiesz, jakie dzieci Ci się trafią xD Niektóre są bardzo spokojne i mało absorbujące, a inne wszędzie chcą wleźć, wszystko obejrzeć. Nigdy nie żałowałam, że mam dzieci. Czy miałam czasem ochotę na "urlop"? Owszem.
  • Odpowiedz
@chrominancja: to tak samo jak z psem. Po co go brać/kupować skoro trzeba będzie codziennie niezależnie od pogody, nastroju i stanu zdrowia iść z takim na spacer, sprzątać gówna, zamartwiać się gdy jest chory, załatwiać opiekę gdy się wyjeżdża, poświęcać mu czas... A jednak ludzie którzy posiadają psa są dużo szczęśliwsi od tych którzy go nie mają
  • Odpowiedz
@kornowski: no chyba nie wszyscy :D jak ktoś nie lubi zwierząt to z psem nie będzie szczęśliwszy. Jak ktoś nie lubi dzieci to nie znaczy, że z własnymi będzie szczęśliwszy.
  • Odpowiedz
@chrominancja: Obrazek troche przerysowany, ale faktycznie jest tak, ze przyjemniej sie do pracy wychodzi, ale po tych kilku godzinach przyjemnie sie z niej wychodzi.
Dziecko jest kochane i fajne, ale faktycznie potrafi zmeczyc i fizycznie i psychicznie, a ciezko byc 24/7 na pelnym chodzie.
  • Odpowiedz
@chrominancja lubisz piwo? Założę, że tak. I pijesz je sobie nawet każdego dnia. Ale przychodzi taki moment, gdy chcesz od niego chwilę odpocząć i wolisz szklankę wody... ;)
  • Odpowiedz