Wpis z mikrobloga

@inozytol: za kazdym #!$%@? razem xd traktuja gowniaka zawsze jako wpadke, na spotkaniach rodzinnych kiedy kuzynka pyta 'anon co u ciebie' to nagle glowa w piach, ew. wydukanie ze 3 rok informatyki na politechnice. a po godzinach palowanie wiplera i przezywanie z innymi karaczanami remontu na urzedniczej xd w przerwach 'mame kanapki' bo cala wyplata z korpo poszla na bitcoiny i bukmacherke, ew. donejty dla gochy

ps


@Nadrill:

To jest bardzo popularny mechanizm obronny i dotyczy wielu tematów. Nie stać mnie na samochód? Samochód to zło. Nie mam odwagi ubrać się w ciuchy, w które chciałbym się ubrać? Pedalskie ciuchy. Nie mam po co chodzić do klubu, bo boją się zagadać i/lub potańczyć? Kluby są dla bananów i pedałów. Oczywiście nie mówię o osobach, które nie potrzebują auta, chodzą w ciuchach tradycyjnych, bo nie lubią się wyróżniać
@inozytol: Ale to jest prawda, ile takich par jest które poznały się na studiach, przed 25 rokiem życia gówniak i ślub, kredyt i... koniec. Na urlop raz w roku do Grecji albo Turcji jak są przy kasie. Tacy ludzie nie wiedzą co to życie, bo do tej pory się uczyli i byli na czyimś utrzymaniu a jak się usamodzielnili to trzeba łożyć na rodzinę i klops.
@dawid-rams: Ja się nie zgadzam.

To nie zależy od tego, czy masz dziecko czy go nie masz, nawet pieniądze nie są kluczowym elementem. Wszystko rozbija się o podejście i o chęci. M.in. o tym mówi ten obrazek.

Mam w otoczeniu aktywne rodziny, które korzystają nawet z głupiego weekendu, żeby pojechać na drugi koniec województwa w jakieś ciekawe miejsce, gdzie można pochodzić, pozwiedzać i rodzinnie spędzić czas. Mają swoje pasje i zainteresowania.
@inozytol: Dlaczego niby ciśnięcie po czymś ma oznaczać, że sami byśmy tak chcieli? Jak gardzę biedakami, a mam pieniądze to oznacza, że wolałbym ich nie mieć?( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten cały "popularny mechanizm obronny" to wymysł ludzi, którzy mają nieuzasadnioną pewność siebie i wydaje im się, że jak ktoś ich krytykuje to im zazdrości. Nie wiem po co decydować się na posiadanie dzieci, to jest jedynie nałożenie