Wpis z mikrobloga

Witam, taki krótki wpis odnośnie działalności Pana @sorka.

Jak najbardziej polecam, sprawdziłem, byłem przeżyłem. Dużym plusem jest to że naprawdę da się rewelacyjnie z nim dogadać.
Co do negatywnych opinii, po części rozumie Je. Jednak głownie zależy to od nas, jeśli wszyscy dbają o porządek to jest naprawdę spoko. Druga sprawa, długo wynajmowałem piwnice we Wrocławiu i mam porównanie. Jeśli pierwszy raz wynajmujesz chatę czy pokój to na prawdę, licz się z tym że standard kosztuje. Maciek oferuje w porządku warunki za normalną cenę z naprawdę super materacem do spania.

Ps. Pozdrawiam Mieczków z Eldon Street, było nie raz ciężko ale miło wspominam do zobaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#emigracja #uk
  • 11
@TymRazemNieBedeBordo: Przed wyjazdem czytałem wszystkie wpisy, więc jak ktoś ma przeczytać to przeczyta. . I jak było trzeba było gdzieś się podziać w Uk na JUŻ, to sorek pomógł. :)
Mieliśmy akcje że piekarnik się popsuł, w ciągu tygodnia był nowy. We Wrocławiu właściciel mieszkania przywiózł mikrofale z OLX :D.
i taki wpis utonie na mirko


@TymRazemNieBedeBordo: oczywiście że utonie. Afery się sprzedają, a jak wychodzi coś co nie zgadza się z poglądem większości (czyt. że ja oszukuje i kradnę nerki) to już nie ma chętnych. Zresztą stara zasada PR mówi: jedna zadowolona osoba poleci Cię 2 innym, jedna niezadowolona odradzi Cię 100 innym - niestety ale w takich czasach żyjemy i taka już natura ludzka ( ͡° ͜ʖ
@sorek: heheh to nie wiem czy Tobie mówiłem. Jak przyleciałem do Uk (pierwszy raz) nie rozumiejąc totalnieyorkshire akcentu. Po nocy w hostelu w pokoju 6 osobowym, gdzie miałem środkowe łóżko pomiędzy dwoma czarnymi, czułem się jak pieprzone orero. Byłem nieźle wystraszony na drugi dzień. Odwołano mi rozmowę kwalifikacyjną itp
Naprawdę mi ulżyło gdy w ciągu kilku godzin bez problemu załatwiłeś mi swój kąt w Barnsley z mirkami w ODDZIELNYCH POKOJACH :D
@Bohun_Zygmund: Sądzę że śmiało tylko napisz jakie masz doświadczenia z wynajmu. Ja 5 lat wynajmowałem we Wrocławiu jak większość moich znajomych. Więc mogę ocenić na 7/10. Gadalem z ludźmi i Ci którzy narzekali, mieszkali często w zadbanych domkach jednorodzinnych w dobrym standardzie. Wtedy masz inną skalę.
jak czytam nastepne peany na jego czesc to sie zastanawiam sie czy sam nie dodac wpisu

@Bohun_Zygmund: widzę że bardzo Cię boli to że ktoś może mieć o mnie inne zdanie niż "typowy janusz z grzybem". Mogę zapytać kiedy się spotkaliśmy i czy miałes ze mną jakieś doświadczenie czy opierasz się na opiniach innych?
@23Yes Ja mieszkałem w Pl w normalnych warunkach. Tutaj udało mi się miesiąc po przyjeździe dorwać pokój w domu po kapitalnym remoncie a po 6 miesiącach przeprowadziłem się do rocznego bloku. Zależy od ludzi jak żyli w Polsce, bo ja z dziewczyna nie zamieszkalbym w takich warunkach jakie widziałem w dwóch domach. Z drugiej strony jeśli ktoś ma beznadziejna sytuację w pl jest to dla niego rozwiązanie. Poniekąd przyznam rację, że warunki