Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie ładowarke green cella jakoś styczeń ? Do lapka którego nie testowałem lenovo e530. No i sobie na nim działałam, ale touchpad źle funkcjonował więc pomyślałem że touchpad jest zepsuty i tak cały czas z przyzwyczajenia na "joysticku", nawet na baterii pracowałem na tym "joysticku" Dzisiaj mi gumka wypadła i używałem (pracując na baterii) touchpada i bez problemów, załatwiłem ładowarkę oryginalną Lenovo i też bez problemów. Tylko na podłączonej green cell nie działa prawidłowo touchpad, myślicie że reklamować? #laptopy @SwiatBaterii ? Mieliście takie przypadki, bo to chyba od Was nawet ładowarka.
  • 2
@Grzesiek_astronaut: Wybacz, że dopiero teraz odpisuję. Według informacji, które dostałem od naszego specjalisty - dzieje się tak ponieważ w zasilaniu występują wysokie tętnienia, prawdopodobnie filtr zasilacza nie spełnia swojej roli, dokładną przyczynę takiego zachowania będziemy mogli określić dopiero po dotarciu produktu do naszego serwisu.

A prostszym językiem to wygląda to jakby zasilacz był uszkodzony, w związku z czym wymienimy go na nową sztukę. Zamówimy do Ciebie kuriera po odbiór tej ładowarki