Wpis z mikrobloga

Ej Mirki pisałam o tym wcześniej, ale jestem no name i nikt nie kojarzy-
A więc z zalecenia lekarza ograniczam mięso do 2x tyg, bo wcześniej potrawa bez mięsa to nie była potrawa..

Dziś jem kotlety z czerwonej fasoli i kurde... Po co komu mięso, są naprawdę zajebiste.

Zdjęcie poglądowe, no moje już prawie zjedzone xD

Polecam!

#gotujzwykopem #kuchnia #wegetarianizm
D.....s - Ej Mirki pisałam o tym wcześniej, ale jestem no name i nikt nie kojarzy- 
A...

źródło: comment_cI48ACFFZPD8wlFKfJAB6JxvlZTaLPdF.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dewss: ja w sobotę robiłem dzieciakom hamburgery a sobie eksperymentalnie burgery z fasoli i cieciorki... za mało przypraw dałem, no bo skąd miałem wiedzieć, ale i tak były mega :)

wrażenie smakowe, że danie dużo świeższe, mimo iż składniki (poza kotletem) były te same, i te same sosy.
  • Odpowiedz
@Dewss: wege żarełko jest megadobre, mam catering w którym mam opcje wybierania dań z poszczególnych diet, i często wybieram jakieś wege obiadki, bo sa zajebiste i równie bogate w witaminy i inne p------y co miesiwo
  • Odpowiedz
Po co komu mięso, są naprawdę zajebiste.


@Dewss: po pierwsze różnica makrosów, po drugie nie każdemu fasola służy - mi ona średnio smakuje, niebieski po niej umiera ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja tam wolę normalne warzywka, a nie kombinowane, ale fakt, że ludzie bez kotleta i kanapek są jak dzieci we mgle, wszystko be, bo nie ma mienska i chlepka.
  • Odpowiedz
@Dewss: spróbuj kotletów z buraka albo upiec pasztet warzywny (serio nic trudnego), to dopiero jest zajebiste.

@Dewss: Jeśli kotlet, to z mięsa. Nie nazywaj placków z fasoli kotletami.


@Jaraz: zawsze musi trafić się ktoś z bólem d--y. To jaką nazwę proponujesz? Ja na początek proponuję sprawdzić co to jest ten kotlet choćby na wikipedii czy w słowniku. Podpowiem: > bite, mielone lub siekane mięso, czasami także
  • Odpowiedz