Wpis z mikrobloga

@Djodak: Głupie szmaciwo, które próbuje warunki stawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle się tak irytuje "głupimi minkami" a sama strzela kaczora ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Hannahalla:

Do do koniar... jeżeli masz tu na myśli jeździectwo to nie trafiłem by z różowymi było coś nie tak.
Palaczki - zgoda, sam jestem palaczem :)
Wytykanie komuś że jest mało urodziwy to już trochę niesmaczne. To bym sobie wyjątkowo darował.
  • Odpowiedz
@Djodak: Widzę dla niej dwa scenariusze:
Albo znajdzie jelenia, który dorzuci jej do puli genetycznej ( lub kilku ) i któryś w końcu będzie ją i resztę wesołej gromadki utrzymywał.

Albo kilka lat diametralnie zmieni narrację na "samotna matka pozna miłego, ułożonego, mężczyznę, który poważnie myśli o (jej ) rodzinie .

Znam takie egzemplarze osobiście.
W sumie to są dość niewyżyte, tylko trzeba uważać, by właśnie nie dorzucić się do puli
  • Odpowiedz
Ona jest teraz dla facetów tym samym, czym 50 letni, biedny, łysiejący, przygłupi Janusz z piwnym brzuchem i niezbyt urodziwą facjatą jest dla kobiet - ostatecznością. I jeszcze się dziwi, że się faceci o nią przestali "starać" XDDDDDD

Kobiety chyba nadal sobie nie zdają sprawy, że od pozycji w której faceci sami za nimi ganiają do "totalnej ostateczności" dzielą je dokładnie dwa słowa: "samotna mama".


Nie wiem czy można nazwać kogoś facetem
  • Odpowiedz